Skocz do zawartości

wylosowały mje w loteri iwizowej- pomużta mje!


dawidw

Rekomendowane odpowiedzi

1#czy do usa muszę odesłać orginalne formulaże czy mogo być zxerowane?

2#czy w formulażu DS 230 part I w punktach 10 i 11 koniecznie trza wpisać adres w USA czy też można ten adres donieść dopiero do na interview do ambasady?

3#czy konieczne jest tłumaczenie przysięgłe polski zaświadczeń?

4#czy notariusz musi potwierdzić takie tłumaczenie?

5#w formularzu zapytania o karalność w p11 i 13 trza powtórzyć moje imie i nazwisko?

6#czy zdjęcie do wizy może być błyszczące?

7#trza sie ubrać odświętnie na interview? o co na nim pytajo?

8#ile czasu bede czekał na interview od chwili(1.czerwca2005) odesłania do usa formularzy?

9#gdzie zapada decyzja o przyznaniu zielonej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 "zxerowane" zostaw sobie wyślij oryginały :evil:

2 dobrze jest wpisać już w " formulażu " :evil:

3 nie tłumaczysz nic ( o ile jesteś z Polski ) :wink:

4--------------------------------------------------------- :arrow:

5 w jakim?

6 oczywiście

7 to nie wesele ( pytania/odpowiedzi na interview na tym forum ) :idea:

8 hmmm a " tuuuuś mja zagiooołłł " na mój gust około grudzień/styczeń

9 w " ŁŁUUUSAAA" / W-wa :)

http://www.translate.pl/pl.php4 tu masz fajowy słownik sam na sam z nim wypełniałem ds-y ... a " ilo błendóf zrobiłem.." jak oni mi tą wize dali to nie "wim" do dziś :wink:

Pozdro z humorem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dokumenty dostał bardzo wcześnie

- odesłał je również szybko

- nr sprawy nie podał

Można sie domyślać iż nr ma niski nie sądzisz? :idea:

Wyraziłem sie z własnego doświadczenia ponieważ 2 moich znajomych dostało również papiery pod koniec maja z nr sprawy w pierwszym 5000.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dokumenty dostał bardzo wcześnie

- odesłał je również szybko  

- nr sprawy nie podał

Można sie domyślać iż nr ma niski nie sądzisz?  :idea:  

:)

Nie sadze bo moze byc roznie nie zawsze rozsylaja tak ze najnizsze numery sa wysylane najpierw a potem stopniowo rosna. Najlepszy przyklad poprzedni rok numer ponad 20tys byly w maju, a w lipcu naprawde duzo osob dostalo powiadomienia i to czesto byly numery mniejsz niz 10 tys.

Nie romumeim tez jak mozna sie domyslac na podstawie szybkiego odeslania i nie podania numeru ma ktos niski numer. Choc trzeba tez przyznac ze w tym roku duzo osob ktore dostaly powiadomienia( przynajmniej ci co sie ujawniaja) ma niskie numer 2-3 tys.

Rozumiem ze twoje doswiadczenia dotycza tego roku?

Moze sie zdarzyc ze w tym roku zastosuja/zastosowali kolejnosc wysylek wedlug numerow. Ale tak wcale byc nie musi, roznie to im w roznych latach wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skończ prosze krytykę i odpowiedz koledze dawidw na pytania które zadał w tym wątku ...... Jesteś rzecznikiem prasowym dawidaw ?

Każdy ma inne doświadczenia i inną forme wypowiedzi . Właśnie o to chodzi aby każdy sie wypowiedział według swoich doświadczeń a nie tak jak Ty chcesz !!!!! :)

Nie zakładałem z góry że nie dostanie odpowiedzi bo z tymi numerami faktycznie jest różnie założyłem wersje OPTYMISTYCZNĄ . Tak moje doswiadczenie dotyczą tego roku ponieważ zauważyłem różnicę w stosunku do dv-2005.

Jeśli "czegoś nie rozumiesz " nie musisz wszystkich o tym informować :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisalem ni mialo celu krytykowanie kogokolwiek tylko uswiadomienie, ze w tym wszystkim numer jest najwazniejszy ( choc bysmy wszystkie warunki spelniali wyksztalcenie, zabezpieczenie finansow itp to kolejnosci welug numekrow nie przeskoczysz). Znam kilka osob ktore dostaly zawidomienia wczesnie w poprzednich latach caly rok sie nastawialy na wyjazd i nic z tego nie wyszlo bo nawet nie zostali wezwani na rozmowe ( bo nie zwrocili uwagi na to ze numery maja odlegle). Podobnie z ludzmi ktorzy w poprzednim roku zostali wylosowani z numerami ponad 20 tys taz mysleli ze nie bedzie problemu ( bo dwa lata temu max numer na europe byl prawie 29tys) tyle ze w tym roku idzie znacznie wolniej na lipiec jest dopiero 20500 i dla polakow koncza sie wizy ( 7% puli na danej narodowosci).

A dawiddw mogles wysalc skserowane formularze, na przyszlosc pisz troche skladniej, co do tlumaczeni to dokumentow w jezyku polskim i angielkim nie trzeba tlumaczyc ( wyjatek wyroki sadu musza byc tlumaczone z polskiego na angielski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jesce sanse?czy trza adres w usa wpisać do form? jedne muwio ze ni , inne ze trza.A w formulazu zapytania o karalność w p.11 i 13 w miesce kropek co trza wpisać ?tam pisze "zakres wiadomości o osobie............".Fpisać tam sfe imje i nazwisko?a oferta sponsorska z usa musi być na spec.formulazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...