Skocz do zawartości

Zaswiadczenie O Niekaralnosci


Karolajnaaa12

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam jeszcze pytanie co do tego zaswiadczenia, czy idac do ambasady musze je przetlumaczyc na jezyk angielski? jesli tak czy moge to zrobic sama? czy musze isc do tlumacza przysieglego? z gory przepraszam jesli ten temat byl juz poruszony ale niesety nie jestem wstanie ogarnac wszystkich tematow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aniu, nie wiem czy cos u Ciebie sie ruszylo, bo ja niedawno (19 kwietnia) dostalam noa2, moja aplikacja byla w Kaliforni i tez trwalo to strasznie dlugo, bo prawie 8 m-cy (zlozylismy petycje 20 sierpnia). Wiem jakie to frustrujace i mam nadzieje, ze u Ciebie to tez juz koncowka, a moze nawet masz juz noa2 w kieszeni(?)

Karolajnaaa jeśli możesz to powiedz mi proszę czy już masz umówioną rozmowę z konsulem? ile czekałaś na noa2 i gdzie miałaś złożoną petycje w Californii może? pytam bo ja czekam już przeszło 8 m-cy na noa2, wiem że mają opóźnienie. Mam zaświadczenie o niekaralność z września 2012, jak tak dalej pójdzie to będę musiała wysyłać o drugi dokument bo ten się przeterminuje.

a powiedzcie mi jeszcze czy gwarancje finansowe od narzeczonego też mają jakiś termin ważność? bo mój narzeczony przywiózł mi ją w styczniu tego roku, myśleliśmy że na dniach będzie potrzebna ale się przeciąga.....

z góry dziękuje za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musze wziac jeszcze jedno zaswiadczenie z sadu, jesli Pan w okienku namowil mnie zebym "na wszelki wypadek zakreslila tez kartoteke mlodocianych", a teraz czytam na stronie ambasady, ze ma byc tylko karna jesli mam wiecej niz 24 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...