Jump to content

Pytanie Co Do Potwierdzenia Terminu Spotkania


marcin1

Recommended Posts

Witam...na poczte przyszedl mi e mail z moim formularzem dotyczacym potwierdzenia mojego spotkania w ambasadzie,problem w tym ze probowalem wyslac na 3 poczty i w kazdym mailu nie ma zalacznika do pobrania tego w .pdf , bylem dzis w drukarni i powiedzieli mi ze nie moge wejsc na ich kompa i druknac automatycznie z poczty tylko musze to przyniesc na pendrive ,, w pliku ''

macie jakis pomysl?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie możesz wydrukować z domu ani u żadnego znajomego, to możesz obejść problem korzystając z darmowych programów typu Bullzip PDF Printer, link (uwaga, instalator automatycznie chce instalować AVG Toolbar, lepiej opcje z AVG odznaczyć!)

Działa to na zasadzie wirtualnej drukarki - wybierasz opcję "Drukuj" tak jakbyś miał podłączoną prawdziwą drukarkę, wybierasz drukarkę o nazwie "Bullzip PDF Printer" i zamiast wydrukowanej kartki jako wynik dostajesz plik PDF. Ten plik PDF możesz już wrzucić na pendrive i wydrukować gdzie indziej.

Inna rzecz to czy nie można tego dokumentu po prostu pobrać ze strony ambasady po zalogowaniu? Tu niech się ktoś obezwany wypowie, bo mnie to dopiero czeka ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...