Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam co mowi Jackie. Nie raz mi sie zdarzylo, ze sie spoznilem na samolot i linie wysylaly mnie nastepnym bez dodatkowych oplat. Raz nawet jak lecialem z Chicago do Polski to jakas pani nie mogla mojego biletu znalezc w systemie i moj wyjazd w tym dniu zakonczyl sie na checkin. Ustalili mi nowy termin 8 dni pozniej tez bez dodatkowych oplat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wizę turystyczną . a bilet powrotny chciałbym kupić w usa ponieważ dopiero wtedy bym miał odpowiednią ilość gotówki na ten cel . W polsce musiałbym pożyczać .

To pierwsze pytanie ze strony urzednika bedzie "jak zamierzasz zdobyc kase na ten bilet" no i oczywiscie pierwsze podejrzenie padnie na prace na czarno. No i wizyte w USA masz z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzwoniłem i mówiłem jak było, że w korku stoję, bo był wypadek, powiedziano mi że mam bilet kupiony w promocji i nie ma możliwości zmiany terminu mimo że nie z mojej winy nie zdążę i wyszukano mi miejsce za nową opłatą. W dodatku dodano że jakbym miał "normalny" bilet to nawet do 4h po odlocie mogę zmienić datę wylotu. Czyli chytry 2 razy traci hehe. Chciałem zaoszczędzić 800zl to wydałem kolejne 2200zł na bilet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...