Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Pod koniec tego miesiąca wybieram się do USA na 2-3 tygodnie ( turystycznie oczywiście ).

Mam zamiar kupić bilet lotniczy tylko w jedną stronę ( bilet na drogę powrotną zakupiłbym w usa )

Czy nie miałbym przez to żadnych problemów na granicy , że mam tylko bilet w jedną stronę ??

Pytam się bo nie wiem czy potrzebny jest bilet w dwie strony , żeby mnie wpuścili .Aktualnie nie stać mnie na bilet powrotny ( przelew gotówki będzie dopiero wtedy gdy będę w stanach ).

Pozdrawiam . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziała Joanna, dziwne jest, że bilet w jedna stronę jest dużo droższy niż w dwie, do tego stopnia, że ostatnio kupowałem bilet w dwie strony bo był tańszy niż w jedną i nie wykorzystałem lotu powrotnego. Musisz lecieć do jakiegoś egzotycznego miasta chyba.

Oczywiście bilet w jedną stronę na tak krótki okres może spowodować powrót z granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli masz pieniądze na bilet w jedną stronę, to spokojnie wystarczy Ci na bilet w dwie strony.

No, chyba że jeszcze w ogóle nie sprawdzałeś, jakie są ceny i wydaje Ci się, że to tak jak np. z cenami biletów PKP, kiedy w dwie strony zwykle jest dwa razy drożej. Tu tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w dwie kupic. Mi uciekl samolot a mialem bilet bez mozliwosci zmiany daty (urok korków w NYC) i kupilem bilet z USA do PL w jedna strone za taka sama cene :/ wiec lepiej w dwie

i nic nie dalo sie ugadac, aby np wrzucili Cie na rejs nastepnego dnia ? czy na jakis najblizysz mozliwy termin ? [oczywsicie w ramach kupionego juz biletu]

próbowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...