Skocz do zawartości

Ciuchy w NYC??


lelaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam (liczę, że moderatorzy tej strony będą na tyle łaskawi, że nie wykasują mojego postu :) ) Muszę powtórzyć pytanie, bo w dziale dotyczącym formalności nikt nie odpowiedział na moje pytane :D , otóż sprawa dotyczy zakupów w NYC, wybieram się do Nowego Jorku już niebawem, na miesiąc. Nie ukrywam, że zaplanowałam jakieś zakupy. Naczytałam się kiedyś, że są tam super ciuchy! Już odkładam pieniądze! Może polecicie mi jakieś konkretne sklepy z ubraniami (wyjściowe, codzienne i sportowe dla dorosłych i dzieci). Nie będę robiła zakupów w jakiś markowych, drogich sklepach. Chciałabym coś kupić fajnego, oryginalnego w zwykłych, nawet niedrogich sklepach. Wiecie coś na ten temat?? I jeszcze jedno, czy w NY latem można kupić ciuchy jesienne i zimowe?

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

BANANA REPUBLIC. Moja siostra obkupiła się w tym sklepie rok temu. Tani a podobno super ciuchy. Przywiozła mi fajowe spodnie.Maja podobnież sieci sklepow w calych stanach. Coś jak u nas h&m. Jeszcze zachwycała sie jakimś sklepem "STRAWBERY" gdzie podobno jest wszystko, no i "VICTORIA'S SECRET" tez maja wszystko ciuchy na codzien, wyjsciowe, bielizne i kosmetyki i poeobno wcale nie takie drogie. Nie znam adresow ale podobno jest ich kilka w NY. A 'banana republic' jest podobnież oblegany przez turystow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie zgodze sie z Iris, co do Banana Republic - ceny sa tam dosc wygórowane jak na moj gust - i duzo takich eleganckich raczej rzeczy - no ale ja byłam w Colorado a nie NYC, a co do Victorii Secret to też dowiedzałam ale raczje tylko bielizna była(bardzo ładna)i perfumki i nne gadzety ale bielizna bardzo droga, ale tak czy siak mozna pojechac do Malla a tam w ciul różnorakich sklepów - old navy, american eagle, diesel, aeropostale itp - cała gama i ceny przystepne i duzo przecen !a nie wiem jak w innym partiach Usa czy w NYC ale w Colorado springs była tez siec slepów Ross - dress for less - czyli skupisko ciuchów z różnorakich firm ciuchy , buty bielzina - buty po sporej przecenie na przykład firmy Diesel zamiast 100$ tam kosztuja 27$ - i wszystkie inne rzeczy sa niedrogie - a nie sa w wadami ani używane , ale w NYC na pewno znajdziesz, a potem kupisz duzo ciekawych rzeczy za przystepne ceny :)powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciuchy od 'banana republic" i 'victoria's secret' nie są może supertanie (ale i tak uważam,że u nas markowe ciuchy są droższe, weźmy taki 'reserved' albo 'zare' na przyład) i młodzieżowe ale 'Strawbery' jest raczej typowo młodzieżowy i raczej tani. Wiem, że jest gdzies w okolicy Empire State Building i chyba trudno go nie zauważyc, bo to nie mały butik tylko ogromny sklep. I mam zamiar wybrac sie tam i to sprawdzic. :) Słyszałam też, że buty w NY są berdzo tanie, kilka razy tansze niż u nas (oczywiście nie mam na myśli 'diechmana' tylko porządne marki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na manhattanie polecam sklepy blue jean (albo blue jeans) - kilka sklepow, rozsianych po manhattanie (jeden dosc blisko times square), wlasnie na styl tych ROSSow/Marchalli, ale nie sa ot jakies hale - po prostu normalnej-wielkosci sklepy ;-) sam tam sobie kupilem kilka ciuchow i bardzo malo zaplacilem. jak tylko znajde ta wizytowke od nich, to napisze Wam adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście cudowni! Wszyscy, dziekuję za informacje, mnie interesują również te bardziej eleganckie rzeczy (do pracy) chciałabym kupić coś innego, nie typowy garniturek, jak u nas, tylko coś fajnego, a wiem, że mają tam fajne pomysły na fasony. Interesuje mnie też jakaś kiecka, może już na sylwestra, jakąś imprezkę i do miasta. Ale się cieszę na ten wyjazd :) Piszcie, jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, wszystko sobie zanotuję, spróbuję zrealizować plan zakupów i jak już wrócę to zdam relację. Może wówczas i ja będę mogła coś polecić innym? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy, ktore z cala pewnoscia moge polecic:

Timberland - glownie wszystko stylizowane na Jeans i glownie dla mezczyzn, np jelsi na prezent.

GAP - no co tu duzo mowic, wszystko i dla wszystkich, mozna znalesc mnostwo promocji i za male pieniadze kupic cos ekstra firmowego.

Aeropostale - cos w stylu polskiego "reserved", zarowno dla pan jak i dla facetow. Duzo promocji i tanio.

Old Navy - rok temu kupilem [beeep] plecak wojskowy za 16$, tutaj kosztowal by kolo 100 zlotych pewnie.

Wallmart - no ciuchy supermarketowe, ale tez o niebofajniejsze niz w polsce.

generalnie ciuchy w stanach sa duzo bardziej kolorowe i bardziej odjazdowe niz te spotykane u na w Polsce. Jednak uwazaj bo te zakupy wciagaja!

UWAGA!!!

Wszystkie ceny w amerykanskich skpelach sa cenami NETTO! Po skasopwaniu produktu na kasie doliczany jest podatek!

Zycze powodzenia w zakupach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...