Skocz do zawartości

Szukam chętnych do wspólnego zwiedzania Meksyku- wrzesien/05


Aga26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Brrr, niemiło wspominam. Byłem kilka lat temu z kolegą w Tijuana, nie dość, że się upiliśmy jak nie wiem co - w każdym lokalu do piwa możesz dostać mała Tequile gratis, to jeszcze zostaliśmy, a właściwie mój kolega został całkowicie oczyszczony z kasy przez skorumpowanego policjanta. Gość go przeszukał, podniósł jakiś paproch z ziemi i powiedział, że to narkotyki, więc w obliczu spędzenia minimum jednej nocy w więzieniu kumpel mu dał wszystkie pieniądze jakie przy sobie miał, po czym ulotniliśmy się z tamtąd jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a to nie jest tak ze jak juz wjedziesz do meksyku to musisz wracac samolotem wlasnie stamtad??? Ja slyszalem ze pozniej po zakonczeniu pracy jak sie trafi do meksyku to trzeba leciec stamtad do Polski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr, niemiło wspominam. Byłem kilka lat temu z kolegą w Tijuana, nie dość, że się upiliśmy jak nie wiem co - w każdym lokalu do piwa możesz dostać mała Tequile gratis, to jeszcze zostaliśmy, a właściwie mój kolega został całkowicie oczyszczony z kasy przez skorumpowanego policjanta. Gość go przeszukał, podniósł jakiś paproch z ziemi i powiedział, że to narkotyki, więc w obliczu spędzenia minimum jednej nocy w więzieniu kumpel mu dał wszystkie pieniądze jakie przy sobie miał, po czym ulotniliśmy się z tamtąd jak najszybciej!

chyba wiekszosc ludzi wraca ze zlymi wspomnieniami z tijuany. chcialem tam jechac w zeszlym roku, ale (moze na szczescie) nie wypalilo - bo nie mialem z kim a samemu mi sie nie chcialo...

ale nie zniechecaj sie takimi historiami - na pewno bedziesz sie dobrze bawila na tym wyjezdzie. ogladalas film "i twoja matke tez"? - sa pokazane super widoki z ich wyprawy nad morze. 8)

duzo informacji praktycznych znajdziesz na forum www.travelbit.pl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zniechecaj sie takimi historiami - na pewno bedziesz sie dobrze bawila na tym wyjezdzie.  ogladalas film "i twoja matke tez"? - sa pokazane super widoki z ich wyprawy nad morze.  8)  

duzo informacji praktycznych znajdziesz na forum www.travelbit.pl :-)

Nie chcę zniechęcać ludzi, ale trzeba tam cholernie uważać. Z tego co wiem, to w pozostałym Meksyku nie jest tragicznie, ale najgorsze są właśnie miasta przygraniczne jak Tijuana. Jest to centrum przestępczości, naciągaczy, wszechobecnych prostytutek (pewnie ze wszystkimi możliwymi chorobami), extremalnie zdeformowanych żebraków (straszne widoki), apatycznie stojących osiołków do zdjęć, pijanych studentów z USA i skorumpowanej policji. Nie zapomne widoku, jak w środku nocy, po tym zdarzeniu poszliśmy na policje, żeby zgłosić to wyłudzenie. Z obecnej perspektywy to było wariactwo, bo powinniśmy byli czym prędzej stamtąd spadać. Zaprowadzili nas do jakiegos komendanta a gość sobie siedzi w fotelu i śpi z kapeluszem na głowie - normalnie jak w filmie :):D :D

Więc UWAŻAJCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie rady i informacje ale marze o zwiedzeniu Meksyku bo niewatpliwie jest tam wiele cudnych miejsc do zobaczenia...ale teraz bede musiala na siebie bardzo uwazac a przede wszystkim na moja kase;)..no i mam nadzieje ze jednak znajde jakichs wspoltowarzyszy podrózy...może w USA ktos sie nawinie....bo podroz samej mnie troche przeraza:)

Pozdrawiam Aga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...