Skocz do zawartości

Kiedy Dostaje Się Numer Sprawy Tzw Wrw?


KasiaWawaa

Rekomendowane odpowiedzi

moj list z ambasady jest prawodopodbnie w skrzynce do ktorej nie mam kluczyka, bo sie wyprowadzilam, nie chcialo mi sie juz zmieniac adresu korespondencyjnego, myslalam, ze tak na styk sie uda i przeholowalam. Czy w tym pierwszym liscie z ambasady sa jakies informacje jeszcze istotne poza tym nieszczesnym numerem wrw? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz patrze, w pierwszym pakiecie, ktory dostalam (mam nadzieje, ze to ten, poniewaz przyszedl podczas mojej nieobecnosci w Polsce, ale zgadza sie data) znajduje sie list od tzw Chief, Immigrant Visa Branch, z powiadomieniem iz moge rozpoczac proces otrzymania wizy, nr sprawy, data urodzenia. IV/F04, informacje o zaswiadczeniu o niekaralnosci, ds-230 i ogolne info o prawach imigrantow w USA i info o fotografiach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dostałam maila od razu ale nie było w nim potwierdzenia ze dostali cokolwiek tylko jakies dziwne standartowe pytania zadawane przy wizach.....czyli znaczy ze jezeli nie mam od nich maila to musze czekac ze wszystkim?? bo ja umowiłam rozmowe na piątek ale jaja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dostałam maila od razu ale nie było w nim potwierdzenia ze dostali cokolwiek tylko jakies dziwne standartowe pytania zadawane przy wizach.....czyli znaczy ze jezeli nie mam od nich maila to musze czekac ze wszystkim?? bo ja umowiłam rozmowe na piątek ale jaja xD

Odpisza :) spokojnie, jak pisalam wyzej, ja dostalam od nich maila juz takiego konkretnego 2 czy 3 dni od daty wyslania skanow dokumentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj list z ambasady jest prawodopodbnie w skrzynce do ktorej nie mam kluczyka, bo sie wyprowadzilam, nie chcialo mi sie juz zmieniac adresu korespondencyjnego, myslalam, ze tak na styk sie uda i przeholowalam. Czy w tym pierwszym liscie z ambasady sa jakies informacje jeszcze istotne poza tym nieszczesnym numerem wrw? :)

Albo dzwonisz (lub Twoj Narzeczony lepiej ze wzgledu na roznice czasowa ; ) do NVC i prosisz o ten numer, albo czekasz az dostaniesz Pakiet poczta od Ambasady, co troche przedluzy proces, ale z tego co czytam nie wszyscy scigaja sie z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

dzieki!

juz mam ten list z ambasady i numer wrw

na visa status check jest ready, ale update byl 28 sierpnia czyli w dniu wyslania listu do mnie, to chyba nie tak ready do konca :)

rozmowe ustalilam na czwartek, nie mam jeszcze tego maila zwrotnego czy ok

ja sie niestety nie dodzwonilam do ambasady dzis

zastnawiam sie czy w razie czego isc na spotkanie czy przesunac to spotkanie

Albo dzwonisz (lub Twoj Narzeczony lepiej ze wzgledu na roznice czasowa ; ) do NVC i prosisz o ten numer, albo czekasz az dostaniesz Pakiet poczta od Ambasady, co troche przedluzy proces, ale z tego co czytam nie wszyscy scigaja sie z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...