Skocz do zawartości

Przedłużenie Noa2


Naikari

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, ponieważ niestety nie znalazłam podobnego.
Czy komuś zdarzyło się, aby USCIS przetrzymał tak długo dokumenty, że NOA2 staje się nieważne?
Jeszcze kilka dni temu byłam pewna, że moja petycja jest w NVC - tak nam powiedziano, gdy tam dzwoniliśmy.
Gdy jednak mój narzeczony zadzwonił już któryś raz z kolei do USCIS okazało się, że zapomnieli!!! jej wysłać do NVC. I tak jest tam cały czas. Ponoć wysłali ją w tę środę do NVC (piszę ponoć, bo już raz w rozmowie telefonicznej nas zapewnili, iż petycję wysłano dalej).
Jednak, o zgrozo, mój narzeczony dostał maila, w którym piszą tak:

U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) has received your inquiry requesting the location and status of your Petition for Alien Relative (Form I-130).


USCIS records show the petition was approved on June 29, 2013, but was not sent to the National Visa Center (NVC).


Allow 30 days for the petition to arrive at the NVC.

Czy oni pieszo będą zanosić ją do NVC?! :/

Co jednak w tym najgorsze, 29 października kończy się termin mojego NOA2.
I co w takim wypadku ja mam zrobić? Bo już naprawdę nie wiem... Jestem tym wszystkim załamana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie Wam wspolczuje. Ten proces sam w sobie jest wykanczajacy, a jeszcze takie rzeczy nie z Waszej winy, to juz naprawde :/

Moze byc waznosc przedluzona i zapewne to zrobia, skoro to z ich strony niedopatrzenie http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_2994.html#11 (My Petition Expired - Can It Be Extended?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...