Skocz do zawartości

walizka


karla

Rekomendowane odpowiedzi

Walizkę trzeba mieć dużą żeby mieć w czym przywieźć zakupy. Przecież do US może jechać w połowie pusta :)

albo mozna zabrac ze soba 1 pusta walizke ;-) (ja tak wiozlem kilka razy jak dostawalem jakas w prezencie gdzies na wyjezdzie - ale ci agenci handlingowi musieli byc zdziwieni ;-) hehe zaloze sie, ze za kazdym razem jak ja podnosili, to niezly wymach reka robili - jak byli przygotowani na udzwigniecie czegos ciezkiego ;-) hehehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe usmialem sie z tych kilogramow na poczatku :lol:

Z kim bym nie rozmawial to wszysyc mowia ze nikt nie zwraca na to uwagi... kolesie pare lat temu jechali pierwszy raz i ich rodzice stwierdzili ze musza miec duzo jedzenia :) i zapakowali im oddzielna torba z jedzeniem!!!

A najlepsze ze wtedy szlaala choroba wscieklych krow i do usa nie wolno bylo miesa wolowego wwozic a oni miel kilkadziesiat (!!! hehe to juz przesada byla bo 3/4 wyrzucili) konserw wowlowych. I celnik sie pytal co jest w walizce a oni ze jedzenie hehe i wyjmuja dwi kanapki <lol> (z wielkiej torby wypchanej konserwami co we dwoch ja niesli - czaicie :D ) ale madry celnik nie dal sie nabrac i sprawdzal dalej no to pokazuja konserwe - a on ze miesa nie wolno i wogole a ziomek mowi ze to z kurczaka <lol> ten oglada (a na konserwie taka [beeep]sita polska jalowka :lol: widniala) hehe celnik dziwi sie a ziomek dalej ze to polish chicken :D a celnik ze jak tak to OK :D i na koniec dodal ze dobrze ze kurczak bo inaczej problem by byl :()))

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...