Skocz do zawartości

walizka


karla

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie moze troche glupie pytanie, jak to jest z tym bagażem? mam napisane ze moge wziac 1 walizke 158 cm (łacznie 3 wymiary ) do 22 kg (lece lufthansa), mam walize na wysokosc 81 cm, łacznie 3 wymary wychodza ok. 160 cm , przyczepiaja sie do takich rzeczy czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze standar to 32 , bo dowiadywałam sie i tak jest w lufthansie , ale w papierach z Camp america pisza ze 22 kg( z tego co sie orientuje to w USA linie dopuszczaj 22 kg i zeby nie byl prolemu jesli ktos sie w Stanach przesiada )

pewnie zrobili blad przy wciskaniu klawiszy na klawiaturze ;-)

jezeli ktos sie przesiada:

1) jezeli polaczenie lokalne w usa jest na 1 bilecie z tym transatlantyckim (jako kontynuacja), to obowiazuje 2x 32kg

2) jezeli polaczenie jest kupowane zupelnie osobno, jako cos zupelnie oddzielnego, to wtedy masz ograniczenie na te 20kg

najlepiej zobaczyc to na swoim bilecie:

w rubryce "ALLOW/BEZPŁ" - jezeli jest symbol "2PC" - to oznacza, ze mozna miec "2 pieces" czyli 2x 32kg

a jezeli jest 20 czy inna liczba - to jest ot ograniczenie wagowe. nie oznacza to, ze mozna miec tylko 1 walizke - mozna miec kilka, ale zeby laczna waga nie przekroczyla tych 20 (czy ilu tam) kg. - w usa w tym przypadku bezpieczniej jechac wtedy z 1 walizka (bo tam nie probowalem tego numeru), ale w europie mozna bez problemu jechac z kilkoma (sam tam czesto robie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...