Skocz do zawartości

Sylwester W Nowym Jorku, Później Floryda 29.12.2013-13.01.2014. Jedzie Ktos ?


wheelbuilder

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, planuje sylwester na Times Square polaczony ze zwiedzaniem miasta. Siostra dopiero co wrocila z NYC i stwierdzila ze 3dni ktore tam byla to stanowczo za malo, co myslicie ?

Znalazlem calkiem niezle polaczenie 29.12,2013-13.01.2014 data powrotu bardziej elastyczna niz wylotu ale plus minus chcialem cos okolo 2tygodni bo na tyle.dostalem wize no i nieglupia cena bo bilet Wawa-NYC i Miami-Wawa z wypisaniem biletu raptem 2200zl plus do tego musze jeszcze znalezc Nyc-Miami

Po NYC chcialem wewnetrznym lotem dostac sie na Floryde tam spedzic reszte czasu, pojechac na Florida Keys i pod koniec wylot z Miami. Jest sporo ciekawych miejsc na Florydzie o ktorych pisaliscie chcoiaz najbardziej zalezy mi na zobaczeniu tego co Hemingway nazwal najlepszym kawalkiem ziemi. Kupie bilet bede rezerwowal hotele to zrobie bilans jak te dwa tygodnie madrze podzielic choc wszyscy znajomi mowia ze to za malo.

Bede podrozowal sam wiec jesli planujesz w podobnym terminie zwiedzac NYC czy Floryde w pierwszym tygodniu nowego roku to daj znac, razem zawsze ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykla wiza turystyczna, wielokrotnego wjazdu na 10 lat. Mialem plany w minionym roku leciec ale mi "zeszlo" teraz jest okazja no i wreszcie mi sie na prawde chce zobaczyc USA, to pomyslalem ze polece a sylwester na times square myale ze bedzie nie zapomniany, dlatego teraz na dniach kupie bilet by sie nie rozmyslic a reszte tj rezerwacje noclegow zrobie pozniej. Czy na craigsliSt cos znajde czy racze na booking.com bo na booking nawet niedrogo mozna znalezc jeszcze na obecn chwile jakis pokoj. W NYC chcialem zostac po sylwestrze 2-3dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiec tak nocleg mam w jednym z hosteli na brooklynie, opinie w sumie same pozytywne, tyle tylko ze to hostel. Ceny hoteli w samym NYC są w kosmicznych cenach, teraz na sylwestra zwłaszcza, nie stac.mnie na taką rozrzutność. Obok stacji metra to wielki plus. Ponawiam pytanie, czy ktoś z obecnych nie spędza sylwka na times square ? Chetnie sie dołączę.

Ps. Przylatuje 29.12.2013 tj niedziela okolo 20:00 do Newark a wylatuje 3.01.2013 z rana chyba okolo 6:00 do Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...