Jump to content

Zakup Laptopa W Usa


Aniar

Recommended Posts

Witam,

szukam kogoś kto systematycznie jezdzi do Usa i moze mi za opłatą ściągnąc laptopa. Nie ukrywam, że bym wolał jakąś osobę która prowadzi działalność w polsce. Po wiecej informacji prosze o przeslanie pm do mnie,

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Żadnego biznesu nie zrobisz .Różnica w cenach laptopów nie jest aż tak duża .W stosunku do zarobków to owszem ale tak to interes bardzo wątpliwy.Nikt Ci nie zrobi takiej przysługi za 20 czy 50 dolarów , w dodatku taki laptop nie będzie miał gwarancji. W Polsce można kupić już całkiem przyzwoity sprzęt w dobrej cenie i co bardzo ważne z gwarancją . A jak Ci nawali taki laptop to będziesz z nim jechać do USA z naprawą ?

Link to comment
Share on other sites

@dareknow0 - to zależy jaki sprzęt. Sprzęt Apple np się bardzo opłaca - różnica w cenie jest duża. No i gwarancja na nie jest międzynarodowa i akurat jeśli chodzi o Macbooki to w Polsce spokojnie oddasz takiego na gwarancji (w przeciwieństwie już np do iPhones, które mają gwarancję kontynentalną)

Faktem jest, że za małe pieniądze się tego nie przewiezie - chyba że ktoś znajomy. Obca osoba weźmie za to kaskę i to faktycznie nie będzie 20-50 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...