Skocz do zawartości

W&t 2014 Gdzie!?


Paula91

Rekomendowane odpowiedzi

Hey!

Wybieram się na W&T 2014,nie mam pomysłu gdzie,z jakiego biura. Co chwile zmieniam koncepcje. Bardzo chciałam jechać do CA,zeby oprocz ciezkiej pracy miec przyjemnosc z wyjscia na plaze itd ale po przeczytaniu masy opini zastanawiam się jednak nad wschodem..był ktoś w CA mogę poznać jakąś rzetelną opinie?

Lepiej jechać do małej,mniej atrakcyjnej miejscowośći,zarobic a podczas miesiecznego tripa zwiedzić te ciekawsze rejony czy jechać do wiekszej aglomeracji ?

Na dana chwile pod uwage biore CA,NC(był ktos? praktycznie zero opinii w necie znalazłam opcje z IEcenter -wypozyczanie sprzetu wodnego na plazy) Fl(też nie za wiele opinii) ewentualnie NY,NJ

A i myślicie ze lepiej łapac prace z mozliwosci otrzymania napiwków ale mała podstawa(kelnerka) czy cos z konkretną stawka? Jaki typ pracy polecacie?

A! Wybieram się sama(mam 22 lata ,jestem z Warszawy) jesli ktos poszukuje kompanki na wyjazd piszcie proszę!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, ja bylem z IEcenter juz na W&T pierwszy raz w 2011, ale w tym roku chce jechac z nimi do Coca Coli w Ocean City. Co do NC i opcji Moneysworth, to wiem,ze wysylaja tam studentow od kilku lat i dziewczyny sa zadwolone z pracy jako office assistant, tylko tutaj kolezanka mowila, ze trzeba miec jezyk angielski dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam właśnie o Coca Coli(opcja tylko dla facetów) ogolnie polecasz biuro pod wzgedem załatwiania formalnoscitd? Wiem ze jesli chodzi o Moneysworth mozna wypozyczac sprzet lub wlasnie praca w biurze. Masz informacje odnosnie wrazen dotyczacych tego pierwszego? (komunikuje sie po ang bez problemu ale na ile moj ang jest dobry wedlug ich skali-nie wiem dlatego nie wykluczam pracy przy wypozyczaniu sprzetu).

TY z IEcenter byles wlasnie w NC?Jak miejscowka? Jakie narodowosci co do osob z W&T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w NC nie pracowalem, bo 2 razy jechalem na swoj kontrakt z tej drugiej opcji,ale bylem w NC na kilka dni w odwiedziny u znajomego co tam pracowal i ogolnie to mi sie podobala meijscowka, tyle ze nie wiem jak to obiektywnie napisac, bo ja tam ciagle imprezowalem wtedy i na plazy w dzien bylem ze znajomymi, wiec moj pobyt zaliczam to bardzo udanych, ale z tego co mnostwo osob poznalem - bo tam jest duzo studentow z w&t w wakacje, to mieli wesole wakacje i ekipa byla zgrana. Nie pamietam dokladnie, ale w moneysworth pracowali studenci amerykanscy i studenci z w&t z Polski, a czy inne naradowosci, to nie wiem. W samej miejscowosci to sa studenci z wielu krajow, jest tam tyle pracodawcow,ze w roznych miejscach pracuja, ale wiadomo na imprezach poznaje sie ludzi wiec jest miedzykulturowo :) Co do wypozyczania sprzetu wakacyjnego to tez za duzo Ci nie napisze od siebie, tyle co mowili studenci. Pracowali tam i chłopacy i dziewczyny,wypozyczali sprzet wakacyjny, jak duzo imprezowali to oczywiscie meili problem wstac do pracy, ale tak to wydaje mi sie,ze ok, ale musisz lubic prace w ruchu, bo sprzet sie wypozycza, wiec fizyczny charakter ma ta praca, na pewno nie jest dla kazdej dziewczyny, bo nie posiedzisz sobie w trakcie pracy, tu nie ma co generalizowac, bo są rózne osoby, jednym się bedzie taki charakter podobac, a innym nie, dla jednych jakaś praca jest cieżka, a inni stwierdzą, że może nie jest super lekko,ale traktują to po prostu jak wakacyjna prace. Chłopacy to co innego, im chodzilo glownie o to,że potem nieźle sobie muskuły wyrabiali i na siłke chodzić nie musieli, więc potem się chwalili wszystkim :P. Wesolo mieli bo ekipa ludzi młodych. Biuro to biuro, wiesz jaki to charakter pracy. co do jezyka, to ja np. mialem rozmowe z pracownikiem biura w jezyku angielskim, wiec oni to sprawdzaja.A co do mojej osoby, to ja wyjeżdzałem już 2 razy i wszystko w kwestii organizacji było ok, tak jak mówili, tak było, nic mi nie koloryzowali. Za pierwszym razem mialem najwiecej pytan,ale zawsze mi odpowiadali wprost. Drugi wyjazd to już zero jakichkolwiek obaw, bo już wszystko wiedzialem. Jak cos to wejdz na ich profil na facebooku i tam popatrz bezposrednio co ludzie mowia lub znajdz kogos, kto tez jedzie z nimi sam. Ja wyjechalem zupelnie sam i poznalem tylu znajomych,ze do tej pory mamy kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia nie polecam biura w&t "Go global" i wyboru miejscowości w Maryland OCEAN CITY, samo miasteczko jest świetne! Ocean, sporo turystów, świetna pogoda, ale to nie wszystko... Go Global wspolpracuje tam z niejakim biurem e-point gdzie pracuja tam rumuni i rosjanie, którzy ścigają dużą ilość studentów ich narodowości, roi sie od rosyjskich, bułgarskich studentów, którzy prace zaczynaja juz w maju. Pracownicy wymienionego biura e- point są nieprzyjemni, zdzieraja duzo kasy za mieszkanie i apelacje do Go global nie pomagaja bo to juz nie oni zajmują sie nami tam na miejscu. Ogólnie jedna praca by dobrze zarobić nie wystarcza z racji tego, iż jest ogromna ilosc studentow i nie ma overtime.

Ewentualnie jak lubisz pracować całymi dniami bez odpoczynku to się uda zarobić mając po 2 a nawet 3 prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...