Skocz do zawartości

Morey's Piers


Aletka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Ja również wybieram sie w tym roku do Morey's Piers, razem z koleżanką. Fajnie wiedzieć że jest tam ktoś na miejscu i zawsze mozna o coś dopytać. :) Skąd jesteście i jak planujecie tam dolecieć? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem z Bielska-Białej, ale studiuję w Warszawie. Planuje dolecieć najpóźniej jak się da, żeby wszystko pozaliczać na uczelni, pewnie koło 20.06. Pewnie polecę do NY, a powrotny bilet chcę kupić z LA/SF, żeby mieć motywację zwiedzenia zachodniego wybrzeża końcem września :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kazdego lotniska dostaniesz sie bez problemu. Wez tylko pod uwage, ze od momentu jak wysiadziesz z samolotu czeka cie nie tylko czekanie na kontrole paszportowa i walizki ale musisz:

a) dojechac do bus terminal z lotniska (to moze zajac 1-1.5h)

B) Greyhound z NYC do Atlantic City ponizej 3h

c) NJ Transit z AC do Wildwood lekko ponad godzine. One kursuja co godzine chyba, wiec w najgorszym wypadku czeka Cie troche czekania.

Cala zabawa moze Wam zajac 7-8h od wyjscia z samolotu do momentu jak bedziecie w Wildwood.

Mozecie tez przyleciec do Philadelphia. Z lotniska do Wildwood dostaniecie sie w 3-4h w zaleznosci od tego w jaki autobus wsiadziecie.

Do zobaczenia na miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! My z koleżanką rœwnież szykujemy sie na Moreys, lecz bardzo martwi nas koszt zakwaterowania w Wildwood przy takich zarobkach. Jest możliwe znalezienie czegoś w bardziej przystępnej cenie?

Z tego co widze, dość sporo osób wybiera sie w tym sezonie, w grupie moze byloby latwiej i taniej znalezc cos fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym myslalem zeby moze grupowo cos zalatwic do mieszkania :) Rozwaza ktos opcje lotu do Atlantic City? Nikt nigdzie o tym chyba jeszcze nie wspominal. Ja znalazlem lot z Gdanska do Atlantic City z 2 przesiadkami w cenie 2150-2200zl, zWarszawy pewnie podobnie albo i taniej. :) Powrót z Nowego Jorku juz normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka w Monachium, stosunkowo krotka (1-2h) a nastepna w Chicago albo Houston. I teraz wyglada to tak ze mozna poczekac w Houston 5 godzin i byc w Atlantic po 23 albo poczekac w Chicago 17 godzin i byc w Atlantic City o 11 rano. W pierwszym przypadku wszystko razem trwa 22 godziny a w drugim 34. Z tego co wyczytalem to nalezy do Wildwood przyjechac w godzinach 10-17 wiec przylot o 23 do Atlantic wiaze sie z czekaniem do rana a w Chicago mozna znalezc jakis motel, pozwiedzac czy cos i chyba bym sie na ta opcje decydowal. I tu pytanie czy mam racje ze przylot w nocy dosyc utrudnia sprawe?

I tu link: http://www.esky.pl/loty/wybierz/0/0//asc/0/fYLP5XJ0fwA9ZQyZVrmgRbQ_mbkheO8NHngrkKj4I_5hQwPnJZ_mZw

Z Warszawy podobna opcja: http://www.esky.pl/loty/wybierz/0/0//asc/0/__IfE1wDmxind21sIbM6RO_v0uYZSleDDRuUAOMt8f_OxUpo8k6OfPTny2YKQ-LC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...