Skocz do zawartości

Morey's Piers


Aletka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już pracował w ubiegłych latach w Morey's Piers? Planujemy w tym roku wyjechać, ale nigdzie nie znalazłyśmy informacji na ten temat. Jak wygląda praca, zakwaterowanie (na stronie jest 100$ za tydzień to chyba dosyć sporo) oraz na jakim poziomie był Wasz angielski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy ja wiem czy zle, coroku spotykam kogos kto tam pracuje i ma z nimi jakis problem. To zalezy czego oczekujesz.

Zasadniczo w zaleznosci od tego co bedziesz robic to wyglada to tak.

* Ratownicy i praca w Water Park 9am - 7pm, zaleznie od pogody, jak pada to zamkniete

* Ride Operatotor, w zaleznosci od parku, 11am - 5pm, 11am - 5pm, 5pm - 12am, 2pm-11pm itp.

* Food Service, podobnie jak Ride Operator

* Park Service, 1h przed otwarciem parku o czasem do 1h po zamknieciu.

Nie zawsze pracujesz w ramach swojego grafiku. Jak nie ma ruchu to wysylaja ludzi do domu o 9-10pm.

I teraz tak, czy chcesz miec druga prace czy nie? Co roku historia sie powtarza. Za duzo ludzi zatrudniaja do pracy wiec na poczatku nie wyrobisz nawet 35h/tydzien. Masa ludzi odchodzi po jakims czasie i brakuje im rak do pracy, wiec pracujesz grubo powyzej 40h. Oni zawsze ustala Twoj grafik tak, zeby im bylo dobrze i nie bardzo chca sie dostosowac "bo Ty masz druga prace". Jesli bardzo chcesz tam pracowac to zalatw sobie kontrakt od kogos innego a do nich sobie pojdziesz jako "second job". Nie beda Cie wtedy trzymac w szachu. Panie z kadr sa niestety wstretnymi jedzami i w tym temacie sie tam nic nie zmienilo od lat.

Co do samej atmosfery to tam sa glownie zatrudnieni J-1 wiec nie jest zle.

Mieszkania, ktore oni oferuja za $100/tydzien to male pokoje z pietrowymi lozkami w ktorych spi po 4 czasem 6 osob i wspolna lazienka gdzies na korytarzu. Zero klimatyzacji a niestety w sierpniu temperatury potrafia dojsc do 37 i wiecej plus nieodlaczna wilgotnosc. Powiem Ci tak, ze takie mieszkanie co oni oferuja mozna wynajac za $80-85 a za $100 to mozna duzo lepiej mieszkac. Nie wiem czy jedziesz sama czy nie, ale jesli z kims to na pewno bedzie latwiej cos znalezc.

Odpowiadajac na Twoje pytanie czy "az tak zle w Morey's" to powiem Ci tak, nie jest tak zle, dopoki nie zobaczysz, ze moze byc duzo lepiej. Mozna isc na front desk do hotelu i zarobic $10 a czlowiek sie nie przemeczy i spac mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ja wybieram sie z kumpela na work and travel na J-1. I właśnie Morey's prawdopodobnie bedzie naszym miejscem pracy- food service

Mimo wszystko trochę sie przeraziłam... Tym co opisujesz na temat zakwaterowania. Ale mam nadzieje, ze my trafimy na cos w miarę oplacalnego i porządnego.

A jeśli chodzi o druga prace to cos czuje, ze to bedzie konieczne, skoro na początku jest tak mało godzin.

W razie czego bede sie jeszcze odzywać, skoro mieszkasz w new jersey to sie na pewno we wszystkim orientujesz. A to bedzie nasz pierwszy taki wyjazd za ocean :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Też się wybieram do Morey's Piers. Trochę poczytałam i się przeraziłam faktem, że trzeba przepracować wiele niepłatnych nadgodzin. Jednak z tego co piszecie, to chyba nie jest tak źle. A jak będzie bardzo źle to najwyżej zrezygnuję z pracy u nich :P

I w sumie w porównaniu do innych ofert to fajna lokalizacja, zatrudniają dużo studentów i można przyjechać w drugiej połowie czerwca, co dla mnie jest ważne.

Co do drugiej pracy, to na pewno czegoś sb poszukam jak już przyjadę na miejsce pod koniec czerwca lub jak już będę mieć wizę.

I fajnie, że jedzie ktoś z Polski. Zawsze raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...