Skocz do zawartości

Nie Wiem Co Zrobic :/


Sebastian131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat. W przyszłości chciałbym wylecieć do USA, żeby pracować i normalnie tam żyć. Jak czytałem na razie to na wizę imigracyjną nie spełniam żadnych wymogów. W losowaniach też na 100% nie miał bym żadnych szans. Więc mam takie pytanie: Co mam zrobić, żeby w razie czego wyjechać tam i normalnie pracować. w 2015r. jadę na wakacje możliwe, że do USA więc się może nieco dowiem.

Proszę nie wyzywać, że jestem za młody albo coś po prostu to jest moje marzenie :)

Pozdrowienia.

Na pobyt stały w USA w Twoim przypadku są tylko dwie szanse :

1.Loteria wizowa ( warunek do udziału :ukończona szkoła średnia i bardzo ,bardzo dużo szczęścia )

2.Ślub z obywatelką USA .

Innych możliwości nie ma .Work&Travel i jakieś wizy pracownicze nie dadzą Ci szans na stały pobyt w USA .

Są jeszcze długotrwałe sponsorowania przez najbliższą rodzinę .Ale chyba nie masz brata obywatela USA ? Reasumując to szanse na spełnienie marzeń bardzo niewielkie.

Pobyt wakacyjny w USA pomorze Ci zapoznać się z realiami i niewątpliwie uświadomi ,że chyba lepiej zmienić marzenia na bardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pobyt stały w USA w Twoim przypadku są tylko dwie szanse :

1.Loteria wizowa ( warunek do udziału :ukończona szkoła średnia i bardzo ,bardzo dużo szczęścia )

2.Ślub z obywatelką USA .

Innych możliwości nie ma .Work&Travel i jakieś wizy pracownicze nie dadzą Ci szans na stały pobyt w USA .

Są jeszcze długotrwałe sponsorowania przez najbliższą rodzinę .Ale chyba nie masz brata obywatela USA ? Reasumując to szanse na spełnienie marzeń bardzo niewielkie.

Pobyt wakacyjny w USA pomorze Ci zapoznać się z realiami i niewątpliwie uświadomi ,że chyba lepiej zmienić marzenia na bardziej realne.

Dobra jeszcze raz dzięki ale temat można uznać za zamknięty, ponieważ wiem już wszystko co chciałem wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...