Skocz do zawartości

Cena Badania


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Nie on wymaga szczepień tylko ambasada...

Jesli ktos przeszedl swinke w dziecinstwie, to szczepionka w doroslym wieku jest zaznaczana jako age not appropriate. Ja przeszlam w dziecinstwie i nikt mnie dodatkowo nie szczepil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Badania zrobione dzisiaj w Krakowie, i oj, droga ta impreza.

300zł - konsultacja u lekarza, 140zł - prześwietlenie i badanie krwi. Dobrze, że nie potrzebowałam żadnych dodatkowych szczepionek o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Przechodzenie świnki niestety w niczym nie robi różnicy. Jeśli się przechodziło ospę wietrzną to wtedy nie trzeba mieć szczepienia. W szczepionce MMR czy Priorix chodzi o to że jest POTRÓJNA. W Polsce potrójne szczepionki weszły dopiero w 2000 roku, więc ambasada stwierdziła że szczepionki inne niż potrójne nie są wystarczające. Nawet jeśli ktoś był szczepiony w dzieciństwie np. na różyczkę to dostanie MMR bo taki jest wymóg. Jak powiedział że Stany by skierowały to by skierowały. Nie chcę się z nikim sprzeczać, piszę z perspektywy osoby pracującej u tego lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Podaję aktualne ceny badań w Warszawie.

Wszystko można załatwić w 1 dzień:

1) RTG+test kiłowy ul. Waryńskiego 9 (wynik po 2h) - 88zł

2) Badanie+niezbędne szczepienia (nie miałam karty szczepień) Wilanów, ul. Kosiarzy -440zł

Konsultacja trwała 45 minut, lekarz bardzo konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy, podzas wizyty wydał kopię potwierdzającą szczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...