Skocz do zawartości

Slub Cywilny


Malazolza89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pytanie jest nastepujace. Jakie dokumenty sa potrzebne do zawarcia zwiazku malzenskiego?

Czy akt urodzenia jest mi potrzebny do slubu czy w dalszym procesie skladania wniosku o zielona karte?

Orientujecie sie gdzie moge przetlumaczyc dokumenty (akt urodzenia, dyplomy studenckie) w okolicach Morris County NJ?(Lub Monroe county PA)

Wielkie dzieki!

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakie sa wymagania do civil marriage w lokalnym civil registry/clerk recorder czy jak to sie tam u Was nazywa. Ja bralam slub w CA na podstawie dowolnego oficjalnego dowodu tozsamosci, teraz juz nie pamietam, byc moze chcieli dwa, ale na pewno nie mialam ze soba aktu urodzenia. Jak bedziesz robic AOS to akt urodzenia jak najbardziej sie przyda. Nie musi to byc zadne tlumaczenie przysiegle ani nic, sama przetlumacz albo popros kogos ze znajomych, napisz formulke na dole ze znasz obydwa jezyki i przetlumaczylas najlepiej jak potrafisz, miejscowosc, data, podpis i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...