Skocz do zawartości

Wylot Do Miami A Powrót Z Ny


Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz na empiktravel.pl , wlasnie kupiłam tam bilety dla rodziców na tej samej trasie (waw-mia-ewr-waw) i wychodziło najtaniej.

jak nie tajemnica to na jaki termin kupowałas ?? Nie wiem czego ale mi wychodzi dosc drogo , biorąc pod uwage ze z NY do miami tez bede musiała kupic bilet i jeszcze trzeba bedzie dopłacic za bagaż z którym bede wracac to wyjdzie chyba na jedno jak wróce do NY i stamtąd do polski. Ale dzieki za podpowiedź . Mi wyszło około 4400 zł i 4650 (2 osoby)z opcją kraków bo dla mnie blizej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.04 - 14.05 . Coraz bliżej wakacje z najdroższymi cenami więc nie spodziewaj się jakiś super promocji. Poszukaj biletu z wylotem na środek tygodnia (wt,sr,czw) i jezeli naprawde zależy Ci na cenie to nie skąd Ci bliżej a skąd taniej. Wtedy waw zamiast Krakowa, i Fort Lauderdale zamiast Miami.

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale bilet z NY do Miami tez możesz kupić na tej samej rezerwacji ( dodaj po prostu kolejny odcinek do swojej podroży)

Musisz pokombinować z rożnymi lotniskami, datami a na pewno cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...