Skocz do zawartości

Bilet -> gdzie odebrać


oku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz pisałem w innym poście mam bilet kupiony w USA lini Air France na trasie Warszawa->Paryż->Atlanta. Bilet mam do odebrania w stolicy jednak w zwiazku iz mieszkam dosc daleko bo w Poznaniu to nie opłaca mi sie wczesniej tam jechac wiec bilet jestem zmuszony odebrac w dniu wylotu (09.08.05), wiec pytam czy jest mozliwosc odebrania biletu np. z Poznania

(moze ta firma ma tu jakies przedstawicielstwo czy cos?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(22) 556 64 00

jutro zadzwonisz pod ten numer i podasz pani swoje dane - i sie zapytasz o ten bilet, tzn - czy bilet bedzie dopiero wystawiony jak sie zjawisz w biurze, czy juz jest wystawiony - a jezeli juz jest, to czy jest wystawiony w biurze na lotnisku, czy w biurze miejskim.

jezeli jest to biuro na lotnisku, to mozesz tam sie stawic w dniu odlotu i odebrac ten bilet - (jedna upewnij sie czy bedzie o tej godzinie otwarte!!!)

jezeli jest to biuro miejsckie.. no to musisz jakos pokombinowac jak to odbierzesz - bo jest otwarte od 9 rano a to moze byc dla Ciebie za pozno....

mozesz tez sie pani na infolinii zapytac, czy jest mozliwosc przyslania tego biletu kurierem (na Twoj koszt)- moze sie zgodza....

w Poznaniu nie ma zadnego (bezposredniego) przedstawicielstwa Air France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...