lalilula Posted March 27, 2014 Report Posted March 27, 2014 Witam Mam pytanie, jeśli i ja i maz wygramy w loterii wizowej ( przypuszczalnie ) bo każdy z osobna wysłał swój los to oboje wysyłamy osobne listy do KKC jako dwie rożne osoby i podajemy jedynie siebie jako współmałżonka czy wystarczy ze jeden z nas wyśle?
Joanna30 Posted March 27, 2014 Report Posted March 27, 2014 Wystarczy jak jedno z Was wypełni formularze dla całej rodziny.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.