Skocz do zawartości

czy ktos nie zdal egzaminu na obywatelstwo?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, moj M zdaje egzamin na obywatelstwo za kilka dni, no i martwie sie tym wszystkim bo od tego zalezy dlaszy proces wizy narzyczenskiej. Czy ktos nie zdal egzaminu? Z jakiego powodu? Do czego sie przyczepiali. Ja sie troche boje bo moj M bardzo czesto przyjezdza do Polski, 50 % na 50 % , ale nigdy nie byl wiecej niz pol roku w Polsce.

I troche sie tym martwie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa, sądzę, że miała pecha. Inteligentna kobieta i też 50 na 50 spędza czas. zaliczyła wszystkie poprawki do konstytucji, historię, geografię, ogólnie 2/3 zaliczyła, a jednak pani uparła się, że ze zrozumieniem u niej nie najlepiej. Nie wiem jak jest, nigdy nie rozmawiałam z nią po angielsku :) Teściowa została umówiona chyba za miesiąc na kolejne spotkanie, miała zaliczać tylko mowę. I nie zaliczyła. Teściowa twierdzi, że odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. było ich mało. Pytano raczej o podstawowe rzeczy, dzieci, wiek, kolor włosów.

Z obywatelstwem to chyba trochę jak z otrzymaniem wizy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
witam, moj M zdaje egzamin na obywatelstwo za kilka dni, no i martwie sie tym wszystkim bo od tego zalezy dlaszy proces wizy narzyczenskiej. Czy ktos nie zdal egzaminu? Z jakiego powodu? Do czego sie przyczepiali. Ja sie troche boje bo moj M bardzo czesto przyjezdza do Polski, 50 % na 50 % , ale nigdy nie byl wiecej niz pol roku w Polsce.

I troche sie tym martwie, pozdrawiam.

Nie przyczepial sie urzednik o te pobyty w Polsce? Czy byl 180 miesiecy w USA podczas ostatnich 5 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...