Jump to content

Miejsce Zamieszkania W Ds-160 + 2 Os. Przy Jednym Okienku


Recommended Posts

Witam, jestem nowy, szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc pytam tutaj. Wybieram się z ojcem do USA (w trakcie 6 tyg. wyjazdu do Kanady) i z rodziną posiadającą kanadyjskie obywatelstwo (więc bez wizy) i tak naprawdę to nie wiem dokładnie gdzie i kiedy będziemy na tym wyjeździe. Co mogę i czy w ogóle mogę jakoś pominąć w formularzu miejsce i czas pobytu (czas z tego się orientuję wystarczy miesiąc)?

Mogą spotkać mnie na granicy jakieś nieprzyjemności z tego powodu czy oni nie mają nawet do tego dostępu na granicy lądowej/lotnisku?

I poza tym lecę do Ameryki z tatą i nie mówi po angielsku, moglibyśmy razem iść na tę rozmowę z konsulem?

Serdecznie pozdrawiam ;)

PS: Przed wakacjami chyba jest większy okres oczekiwania na spotkanie z konsulem?

Link to comment
Share on other sites

Wypełniając aplikacje podajesz miejsce i czas planowanego pobytu ale plany przecież się zmieniają i czas również .I z tego powodu nie będzie kłopotu .Niema wymogu rozmowy z konsulem po anielsku i tata może rozmawiać po polsku i w takim języku konsul też będzie rozmawiał .Jeśli aplikujesz o wizę Ty i tata to możecie umówić się na spotkanie razem /rodzinnie-musisz w trakcie umawiania spotkania zaznaczyć wizytę razem/ na ten sam dzień i podchodzicie do konsula razem .Oczywiście wizyty w ambasadzie przed wakacjami są oblegane i terminy się wydłużają .

Link to comment
Share on other sites

^A ja będę przekraczał granicę raz ladowo i raz lotniczo, więc lądowo I-94 istnieje :)

Ok, on istnieje we wszystkich przypadkach, tylko w tych dwóch podanych jest w formie elektronicznej. :-P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...