Skocz do zawartości

Miejsce Zamieszkania W Ds-160 + 2 Os. Przy Jednym Okienku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy, szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc pytam tutaj. Wybieram się z ojcem do USA (w trakcie 6 tyg. wyjazdu do Kanady) i z rodziną posiadającą kanadyjskie obywatelstwo (więc bez wizy) i tak naprawdę to nie wiem dokładnie gdzie i kiedy będziemy na tym wyjeździe. Co mogę i czy w ogóle mogę jakoś pominąć w formularzu miejsce i czas pobytu (czas z tego się orientuję wystarczy miesiąc)?

Mogą spotkać mnie na granicy jakieś nieprzyjemności z tego powodu czy oni nie mają nawet do tego dostępu na granicy lądowej/lotnisku?

I poza tym lecę do Ameryki z tatą i nie mówi po angielsku, moglibyśmy razem iść na tę rozmowę z konsulem?

Serdecznie pozdrawiam ;)

PS: Przed wakacjami chyba jest większy okres oczekiwania na spotkanie z konsulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniając aplikacje podajesz miejsce i czas planowanego pobytu ale plany przecież się zmieniają i czas również .I z tego powodu nie będzie kłopotu .Niema wymogu rozmowy z konsulem po anielsku i tata może rozmawiać po polsku i w takim języku konsul też będzie rozmawiał .Jeśli aplikujesz o wizę Ty i tata to możecie umówić się na spotkanie razem /rodzinnie-musisz w trakcie umawiania spotkania zaznaczyć wizytę razem/ na ten sam dzień i podchodzicie do konsula razem .Oczywiście wizyty w ambasadzie przed wakacjami są oblegane i terminy się wydłużają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...