Skocz do zawartości

Manhattan - Hotel


pelzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ; pierwszy post , choć od kilku tyg czytam forum .. i coraz większy mętlik. Lecę z rodziną ( żona , dwoje dzieci) w wakacje - NY i okolice - tzn tydzień w NYC, potem wypożyczamy auto i trochę pojeździmy. Szukam hotelu na Manhattanie - pytanie - o lokalizację - w której części byście polecali, a którą omijać.. żona i dzieci stanowczo postanowili , że ma to być Manhattan.. może macie jakiś ulubiony /znany/sprawdzony ;) hotel..

pozdrawiam serdecznie Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ; pierwszy post , choć od kilku tyg czytam forum .. i coraz większy mętlik. Lecę z rodziną ( żona , dwoje dzieci) w wakacje - NY i okolice - tzn tydzień w NYC, potem wypożyczamy auto i trochę pojeździmy. Szukam hotelu na Manhattanie - pytanie - o lokalizację - w której części byście polecali, a którą omijać.. żona i dzieci stanowczo postanowili , że ma to być Manhattan.. może macie jakiś ulubiony /znany/sprawdzony ;) hotel..

pozdrawiam serdecznie Marcin

Wszystkie hotele usytuowane od dolnego Manhattanu do środkowego Manhattanu tj. do okolicy Central Parku czyli 60 str.Najlepiej od okolicy 34 str.właśnie do 60 str.Tylko ,że tutaj mogą być droższe :)

Zakładam oczywiście ,że specjalnie nie zależy Ci na tanim hotelu a szukasz dobrego i w dobrym miejscu.Poniżej 3 gwiazdek nie polecam schodzić jeżeli nie chcesz popsuć sobie humoru na wakacjach.Ja zdecydowanie nie zachęcam do Hoteli powyżej 125 str. tj.od miejsca gdzie zaczyna się Harlem.

Pamiętaj ,że wszystko ma swoją cenę .Jeżeli znajdziesz tańszy hotel to najczęściej będzie on w gorszym miejscu .

Jak coś znajdziesz to pisz jaki Hotel i adres ,znam Manhattan dość dobrze i w miarę możliwości służę pomocą.Konkretnego Hotelu Ci nie będę polecał bo nie wiem czego szukasz ,wszystko uzależnione od wielkości portfela a raczej od jego zawartości :)

http://www.expedia.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam ten hotel: http://www.marriott.com/hotels/travel/nycrt-renaissance-new-york-times-square-hotel/ Z tego co pamietam Marriott mial chyba dzwiekoszczelne okna, wiec nic mi w nocy nie przeszkadzalo w spaniu :D Nie moge ani jednego zlego slowa powiedziec na ten hotel. :)

Drugi hotel w ktorym bylam na Manhattanie to Belvedere http://www.belvederehotelnyc.com/ Tutaj mialabym troche do ponarzekania. Zaczelo sie od tego. ze przyjechalismy ok 10 czy 11, wiec myslalam, ze do 12-13 pokoje beda wysprzatane i gotowe, a tu kazali nam czekac do 16:00. W nocy w pokoju hotelowym bylo slychac rozne dziwne dzwieki, kaloryfer grzal jak chcial i nie mozna bylo tego wyregulowac, a na dodatek okna nie byly dzwiekoszczelne, wiec syreny na Manhattanie fundowaly mi pobudke w srodku nocy :P;) Ale zeby nie bylo tak do konca negatywnie to tylko powiem, ze w hotelu bylo czysto i calkiem przyjemne mial wnetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. szczerze to już miałem rezerwować pobyt właśnie w Belvedere , o którym napisała Paulina_89 .. ale teraz nie wiem.. >> tam za 6 nocy dla 4 osób wychodziło ok 3 tys $ z kawałkiem.. jeszcze jeden plus - to podwójne łóżka w pokojach.. w hotelach , które przeglądałem , nie wszędzie jest taka opcja .. a zarówno córka jak i syn ( 21 i 17 lat ) nie godzą się na dzielenie pościeli ;) ( Bogu dzięki.. ) ;ok.

>> Paulina_89 - faktycznie nie warto w Belvedere??

co ewent w podobnej cenie ( czy trochę wyższej ) w tej okolicy byście polecili ?

>>dareknow0 - masz jakieś typy w tej kwocie??

pzdr Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam - Aka central park --> http://www.stayaka.com/locations/central_park/default.aspx lokalizacja praktycznie na przeciwko słynnego Ritza :) bardzooo blisko do Central Parku.

Spałam też kilka dni w WestHouse hotel http://www.westhousehotelnewyork.com/ - było ok, tylko nie polecam pokojów z widokiem na mur :) hotel całkiem nowy, lokalizacja fajna, tylko pusta lodówka w hotelu 5* mocno mnie zdziwiła 1 dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu. Macie jakies tanie hotele do polecenia? Tez chcialbym na Manhatanie, tylko raczej cos z nizeszej polki. Moze ktos byl w takim hotelu i moze polecic? cos do 100- 150$. Nie jestem bardzo wymagajacy ale tez nie chce spac w hostelu albo w jakims najgorszym hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. szczerze to już miałem rezerwować pobyt właśnie w Belvedere , o którym napisała Paulina_89 .. ale teraz nie wiem.. >> tam za 6 nocy dla 4 osób wychodziło ok 3 tys $ z kawałkiem.. jeszcze jeden plus - to podwójne łóżka w pokojach.. w hotelach , które przeglądałem , nie wszędzie jest taka opcja .. a zarówno córka jak i syn ( 21 i 17 lat ) nie godzą się na dzielenie pościeli ;) ( Bogu dzięki.. ) ;ok.

>> Paulina_89 - faktycznie nie warto w Belvedere??

co ewent w podobnej cenie ( czy trochę wyższej ) w tej okolicy byście polecili ?

>>dareknow0 - masz jakieś typy w tej kwocie??

pzdr Marcin

Drogi Marcinie, jeżeli godzisz na te te niedogodności, których ja miałam okazję doświadczyć to nic gorszego nie powinno Cię spotkać :) W hotelu jest czysto, mieliśmy piekny widok z okna. Miejscowka była dobra, bo pare krokow od Times Square i Top of the Rock czy Empire State Building. Wlasciwie wszedzie chodzilismy na piechote. Jak bedziesz chcial sie z rodzinka wybrac na Liberty Island zeby zobaczyc statuę, to pojedziecie w dol Manhattanu taksowka (najlepiej z samego rana to ominiecie kolejki, ktore zbieraja sie kolo poludnia;)) i pozniej mozecie isc w gore Manhattanu czyli w strone hotelu zahaczając o interesujace Was miejscowki jesli by to bylo np. 9/11 Memorial czy co tam chcecie. Takze lokalizacja hotelu jest bardzo dobra. A to co mi sie nie podobalo to juz opisalam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ,ja niestety nie polecę Ci konkretnego hotelu ponieważ w żadnym w NY nie mieszkałem gdyż po prostu tu mieszkam .Mogę natomiast podpowiedzieć lokalizację .

Paulina podpowiedziała Marriott w którym są dźwiękoszczelne okna i to moim zdaniem dobry wybór pod każdym względem .Cisza w pokoju to szalenie ważne gdyż Manhattan żyje przez całą dobę i jest dużo hałasu ,klaksonów ,karetek itd.Mieszkałem w hotelu Marriott w Toronto przy samym lotnisku i pomimo ,że samoloty latały nad samym hotelem była zupełna cisza ( też okna dźwiękoszczelne).

Jeżeli chodzi o ceny hoteli to jest to Nowy Jork :) i niestety musi być drogo jak chcesz dobry hotel w dobrym miejscu.Popatrz na stronie której Ci podałem http://www.expedia.com/

kibicsoccera - chyba będzie ciężko za tą cenę o hotel ze średniej półki w dobrym miejscu na Manhattanie.Tanich hoteli nie polecam.Pluskwy ,kakrocie ,szczury ,inne cuda.

Tak jak pisałem Marcinowi trzeba szukać od minimum 3 gwiazdek w górę żeby nie być rozczarowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu. Macie jakies tanie hotele do polecenia? Tez chcialbym na Manhatanie, tylko raczej cos z nizeszej polki. Moze ktos byl w takim hotelu i moze polecic? cos do 100- 150$. Nie jestem bardzo wymagajacy ale tez nie chce spac w hostelu albo w jakims najgorszym hotelu.

100-150 to Cie lokuje po drugiej stronie rzeki (B lub Q), ale tez bez ekstrawagancji. W sezonie tez ciezko o pokoj nawet w tamtym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; po kilku..nastu godz wertowania stron z hotelami / ofertami pozostały trzy -

Hilton Garden Inn Central Park South

Stanford

Kitano

dostępne są w zbliżonej cenie; znacie może któryś ? warto?

...czy dalej szukać... :(

pzdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...