Skocz do zawartości

Umawianie Wizyty, Uzupełnianie Profilu


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam wiele na forach o TNT no i moi znajomi się wypowiadali, którzy korzystali z usług. Powiem, że ja przy odbiorze paszportu spotkałam się z bardzo miłym gościem jednak nie zostałam poinformowana o tym, że paszport już jest. A w Ambasadzie jak w domu :D Milutko, cieplutko i przyjemnie :D Ale z tą rozmową to mnie przemaglowała. do tego odbyła się w całości w języku angielskim (jakby patrząc na mnie wyczytała, że mój ang to dno no i... był dnem xD) i przez to ten czas przeminął mi bardzo szybko, było bardzo symatycznie, śmiesznie, rozmowa na luzie. Oczywiście nie każdy konsul taki będzie :P Ja akurat trafiłam na takiego, z którym można było pożartować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam ponowenie wszystkich,

Mam jedno pytanko. Wypelnilam formularz DS-160 i zapisalam sie na rozmowe. Z abasady dostalm pakiet 18 czerwca jakie dokumenty trzeba wypelnic i przyniesc ze soba na rozmowe. Formularz DS-160 byl jedyna forma do wypelnienia. Natomiast w ten poniedzialek dostalam nastepny list z ambasady ale juz zalaczik po polsku byl inny. Byl on skierowany na wize imigracyjna a nie narzeczenska. Czy wypelnialiscie jakies inne formularze tj. DS-260 i czy wysylaliscie na miala? Ja z tego co sie orientuje to tylko DS-160 sie juz tylko wypelnia. Przynosiliscie jakies inne wypelnione formularze na rozmowe?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lekarza dostałam informacje o tym co potrzebuje na rozmowę (bo ambasada prosiła) i tam było napisane o DS-260 i 160. Stwierdziłam, że coś jest nie tak i się wkurzyłam, że tak późno dostałam informacje, że coś jeszcze muszę wypełniac. Zadzwoniłam do ambasady i dowiedziałam się, że tylko DS-160 mam wypełnic.

Na infolinii dowiedziałam się, że DS-260 tylko przy wizie imigracyjnej. Powiedziałam, że moja wiza jest narzeczeńska więc w sumie to powinnam to wypełnic a ona: "Wiz narzeczeńskich to niedotyczy. Tylko Ds-160" Dla pewności zadzwoń na infolinię, bo może coś się zmieniło... chociaż wątpie, ale lepiej byc pewnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...