Skocz do zawartości

Umawianie Wizyty, Uzupełnianie Profilu


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie jest w trakcie wypelnaiania dokumentow do ambasady. Wypelnilam tylko DS-160 dla K1 wizy czy trzeba jeszcze cos wypelnic i im przeslac przed rozmowa? Jakie dokumenty oprocz nie karalnosci, badan lekarskich, I-134, relationship proof zabieraliscie ze soba do ambasady? Ja nie otrzymalam jeszcze listu z ambasady ale na stornie pojawil sie komunkikat ze wszystko ready juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wypełniałam tylko DS-160 :) Jeżeli nie masz skończone 24 lat to musisz wziąc ze sobą na rozmowę zaświadczenie o niekralności i kartotekę nieletnich. Ja tego drugiego nie dałam im i potem musiałam dosyłac :P Weź jeszcze odpis zupełny aktu urodzenia ale tak w ogole to nie stresuj się tak jak ja bo jak dostaniesz list to tam będzie opisanie co potrzebujesz :) tylko czytaj dokładnie, nie tak jak ja, cymbał jeden xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki wielkie :)

Mam juz odpis o niekaralnosci zalatwiony, odpis aktu urodzenia zupelny tez. Ja mam 28 lat wiec mysle ze kartoteke nie letnich juz nie potrzebuje. Badania planuje zrobic w jeden dzien (moze sie uda). Mysle umowic sie na badania 7 lipca a 8 lipca na rozmowe.

Narzeczony wyslal tez nowy I-134. Mysmy wysylali swoje I-129 na poczatku maja i otrzymalismy NOA1 8 maja. Jak uzupelniam sowj profil na stronie gdzie sie placi za wszystko to tam pisze "priority date" to oznacza NOA1, prawda? Czyli wstawic Maj 8, 2014.

Dzieki jeszcze raz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozmowie (odbyła się teraz w czerwcu) nie pytali mnie o I-134. Poprosili o te dokumenty, które były na kartce, którą dostałam pocztą. O priority date itd masz opisane wyżej, bo ja też nie wiedziałam :)


Co do badań to ja miałam problemy i nie zrobiłam ich w jeden dzień :) Na twoim miejscu dmuchałabym na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam zaś problemy z badaniami kiłowymi. Coś tam się zepsuło i powiedziano mi dopiero w rejestracji (Krk), a dzień wcześniej dzwonili i sie pytali czy na pewno będę. Nie dosc, że o 4 nad ranem musiałam wyjechac z domu żeby zdążyc tam to jeszcze dopiero na miejscu dowiedziałam się, że nie załatwię tego w jeden dzień ;/ Tzn zrobiłam je w jeden dzień ale wyniki dostałam pocztą po tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ambasadzie też ok 3h siedziałam a rozmowa moja trwała prawie godzinę, ponieważ mój narzeczony jest moim krewnym i Pani Konsul chciała wszystko wiedziec na ten temat. Pytania były bardzo szczegółowe i osobiste. I to trwało większośc czasu. A reszta to pytania typu: "Kiedy ślub, kiedy wyjazd, co po ślubie, co na to nasi rodzice, za co go kocham, jak sie poznaliśmy itd" :)

A na paszport czekałam 5 dni, bo TNT oczywiście "zapomniało" mnie zawiadomic, że paszport już jest. Słyszałam, że ludzie strasznie sie skarżą na tą firme :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze. Ja dostalam sms od TNT z samego rana, niecale 48 godzin po rozmowie ;) A w Ambasadzie tak jak powyzej: 3 godziny od wejscia do wyjscia, rozmowa moze 10 minut. W ogole nie ma sie czym stresowac, to jest bardzo cywilizowane miejsce z uprzejmymi, milymi pracownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...