Skocz do zawartości

Już 2 Miesiące Po Akceptacji - Panika :(


dischordinary

Rekomendowane odpowiedzi

19 dni? o.o Niezle - i tak bez expedite? My czekalismy na NOA2 69 dni.

Dischordinary - gwarantuje ci, ze ten czas zleci tak szybko i bedziecie razem zanim sie zorientujesz :P Nawet jesli teraz czujesz, ze to trwa wiecznosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

19 dni? o.o Niezle - i tak bez expedite? My czekalismy na NOA2 69 dni.

Dischordinary - gwarantuje ci, ze ten czas zleci tak szybko i bedziecie razem zanim sie zorientujesz :P Nawet jesli teraz czujesz, ze to trwa wiecznosc.

aww dzięki :)

tylko że my tak naprawdę jesteśmy "osobno" jeszcze dłużej - poznaliśmy się jak byłam au pair w Kalifornii, ale potem przeniesiono mnie aż do Massachussetts :( nie widzieliśmy się już od Bożego Narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim obecnym mezem "rozstalismy sie" w sierpniu. Petycje wyslalismy w pazdzierniku i potem tylko w grudniu przylecial do mnie na Swieta. Potem widzielismy sie juz po zakonczeniu wszystkich formalnosci w kwietniu :P Musisz byc przygotowana na takie rozstanie, bo nawet jesli srednio czas od otrzymania NOA1 do NOA2 to 5 miesiecy to potem jeszcze trzeba doliczyc czas jaki petycja spedza w NVC + przesylka do amabasady. W naszym przypadku samo to trwalo okolo 40 dni, potem jeszcze oczekiwanie na wywiad.

Ale jak mowia dziewczyny i z tego co sledzilam na VJ - petycje "zazwyczaj" bywaja zatwierdzane szybciej niz te 5 miesiecy, szczegolnie, ze Polska nie jest jednym z tzw. krajow. "high visa fraud". :)

I to cale oczekiwanie jest bardzo, bardzo krotkie - jesli pomyslisz, ze potem juz spedzicie reszte zycia razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mój Anthony właśnie dzwonił do USCIS i babka powiedziała, że NOA2 nie wysyłają ot tak sobie tylko musimy się o to postarać, najlepiej żebyśmy postarali się o przedłużenie :( Teraz już w ogóle panikuję, co robić? To prawda, czy po prostu babka nie zrozumiała pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać na to zatwierdzenie. Widzisz czasami zatwierdzają szybko, a czasami trzeba długo czekać. Wiem, ze to frustrujace to czekanie, ale musicie sie spiąć i jeszcze troche poczekać. Dzwonienie tu chyba nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dischordinary ty musisz ustalic na co czekasz, z tego co rozumiem, to czekasz na nr sprawy po NOA2, bo noa1 nie ma okresu waznosci (a nwet jesli ma, to na pewno nie tylko 4 miesiace) Jesli na Twoim liscie jest napisane: Your petition for I129F has been accepted, tzn ze dostalas NOA2, i tak musisz dzwonic i przedluzac, bo inaczej sie mozecie nie wyrobic z wiza do 1 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dischordinary ty musisz ustalic na co czekasz, z tego co rozumiem, to czekasz na nr sprawy po NOA2, bo noa1 nie ma okresu waznosci (a nwet jesli ma, to na pewno nie tylko 4 miesiace) Jesli na Twoim liscie jest napisane: Your petition for I129F has been accepted, tzn ze dostalas NOA2, i tak musisz dzwonic i przedluzac, bo inaczej sie mozecie nie wyrobic z wiza do 1 sierpnia.

No właśnie tam jest napisane "approved" i "petition has been sent to a listed consulate" a nie że do NVC.

To z tego chyba wynika, że muszę dzwonić. :( Mam po prostu zadzwonic do ambasady i spytać, jak przedłużyć?

Numer sprawy mamy tylko ten zaczynający się od WAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...