Skocz do zawartości

Już 2 Miesiące Po Akceptacji - Panika :(


dischordinary

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mój narzeczony dostał akceptację dokładnie dnia 2 kwietnia, dzisiaj jest 6 czerwca a my nadal nic nie wiemy :( strasznie się martwimy bo na akceptacji jest napisane, że jest ona ważna do 1 sierpnia, czy mamy się tym w ogóle przejmować? bo widziałam tutaj na forum że inne osoby pisały że u nich proces trwał nawet 6 miesięcy. co mi poradzicie w mojej sytuacji, co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam - przez "akceptacje" rozumiesz NOA1 czy NOA2? Bo jesli NOA1 to sredni czas od otrzymania do "approval" to wlasnie 5-6 miesiecy. Trzeba troche cierpliwosci... Aczkolwiek jesli dostaliscie NOA2 2 kwietnia i od tego czasu minelo juz dwa miesiace a wy nic nie wiecie to ja na waszym miejscu przedzwonilabym/napisalabym do NVC lub USCIS i zapytala na jakim etapie jest wasza petycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumialam - przez "akceptacje" rozumiesz NOA1 czy NOA2? Bo jesli NOA1 to sredni czas od otrzymania do "approval" to wlasnie 5-6 miesiecy. Trzeba troche cierpliwosci... Aczkolwiek jesli dostaliscie NOA2 2 kwietnia i od tego czasu minelo juz dwa miesiace a wy nic nie wiecie to ja na waszym miejscu przedzwonilabym/napisalabym do NVC lub USCIS i zapytala na jakim etapie jest wasza petycja.

Nie wiem czy 1 czy 2, jest napisane po prostu Notice of Action, nr sprawy zaczyna się od WAC. Dostałam maila od NVC że oni nie mogą mi pomóc i że mam się skontaktować z ambasadą, a ambasada nie ma jeszcze mojej sprawy.

Ale martwimy się najbardziej tym że jest napisane "Aprroval notice valid from 04/02/2014 to 08/01/2014"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, Dobra rada - miec porzadek w papierach i wiedziec co i kiedy sie otrzymuje, bo to jednak wazne. Ja kazda date z procesu K1 zapisywalam o.o

WAC oznacza tylko, ze wasza petycja byla rozpatrywana przez California Service Center.

JESLI NVC ma/mialo wasza sprawe warto sie skontktowac jeszcze raz i poprosic o nowy numer sprawy. My dzwonilismy tam okolo 3 tygodni po otrzymaniu NOA2 (tez zniecierpliwieni brakiem nowych informacji) i podano nam nowy numer sprawy, ktory pozwalal nam ja sledzic na https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx . Podano nam tez date kiedy petycja zostala wyslana do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, Dobra rada - miec porzadek w papierach i wiedziec co i kiedy sie otrzymuje, bo to jednak wazne. Ja kazda date z procesu K1 zapisywalam o.o

WAC oznacza tylko, ze wasza petycja byla rozpatrywana przez California Service Center.

JESLI NVC ma/mialo wasza sprawe warto sie skontktowac jeszcze raz i poprosic o nowy numer sprawy. My dzwonilismy tam okolo 3 tygodni po otrzymaniu NOA2 (tez zniecierpliwieni brakiem nowych informacji) i podano nam nowy numer sprawy, ktory pozwalal nam ja sledzic na https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx . Podano nam tez date kiedy petycja zostala wyslana do ambasady.

Ok, powiem narzeczonemu niech dziś zadzwoni do NVC i spyta o nowy numer sprawy i dam znać, co powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...