Skocz do zawartości

Ile kaski ?? HELP MI :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

23.VII wylatujemy z mężem z Warszawy do NY

Może ktoś z Was wie ile dolarów trzeba pokazać na lotnisku że się ma - a ile według Was powinno się wziąść żeby było dobrze.

Aha - ile mniej więcej być przed wylotem na lotniku ?? ( boje sie lotu :( )

A tak na marginesie - może ktoś ma już mieszkanko w NY i chce podnająć jakiś pokoik młodemu i miłemu małżeństwu :)

Pozdrawiam Wszystich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

23.VII wylatujemy z mężem z Warszawy do NY

Może ktoś z Was wie ile dolarów trzeba pokazać na lotnisku że się ma - a ile według Was powinno się wziąść  żeby było dobrze.

Aha - ile mniej więcej być przed wylotem na lotniku ?? ( boje sie lotu :) )

Pozdrawiam Wszystich

Raczej o takie rzeczy nie pytaja. Zreszta mozesz zabrac ze soba karte i powiedziec ze masz tam 10 000 usd i jak sprawdza?

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

23.VII wylatujemy z mężem z Warszawy do NY

Może ktoś z Was wie ile dolarów trzeba pokazać na lotnisku że się ma - a ile według Was powinno się wziąść  żeby było dobrze.

Aha - ile mniej więcej być przed wylotem na lotniku ?? ( boje sie lotu :) )

Pozdrawiam Wszystich

Raczej o takie rzeczy nie pytaja. Zreszta mozesz zabrac ze soba karte i powiedziec ze masz tam 10 000 usd i jak sprawdza?

F

nie wiem jak w usa, ale np w szwajcarii sluzby graniczne sa wyposazone w teminale na ktoryc moga sprawdzic wyplacalnosc karty... wiec z karta bylbym ostrozny... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli chodzi o pytania o ilosc pieniedzy jaka posiadacie istotnie pojawiaja sie zwlaszcza jak wjezdzacie na wizie turystycznej mozecie powiedziec tak jak ja czesto mowilem i mialem przysobie z 50 $ a jak sie pytala babka dlaczgo tak malo to mowilem a po co mi wiecej jak mnie odbieraja rodzice z lotniska :)) i na tym sie skonczylo ale jesli wjezdzacie i zaczynacie od zera hmm to juz bedzie problem z 50 $ musiciei miec wiecej zwlaszcza ze mieszkania w NY nie sa tanie za miesiac one bedroom placi sie okolo 800 $ i to zalezy od dzielnicy( w zaokragleniu) + oplaty, no chyba ze jedziecie na GC to co innego ja jej nie mam wiec sie nie wypowiem jak to wyglada w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...