Skocz do zawartości

Problem Na Lotnisku W Chicago


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lecialm odstatnio do Chicago w kwietniu z Hong Kongu w sprawach sluzbowych. Od wysiadki z smolotu do wyjscia z walizka juz na hale przylotow wszystko mi zajelo 15/20 min. Mysle, ze z K1 wiza moze zajac troche dluzej ale nie o wiele. Ale jak nie zdazysz, to bez problemu zostanie Ci przebookowany bilet na najblizszy lot do Seattle. Jezeli zalatujesz na wieczor i nie bedzie juz samolou do Seattle tego samego dnia i w zaleznosci dlaczego spoznil sie samolot tez dostaniesz hotel i voucher na posilek.

Zalacisz na terminal 5 po odprawie paszortowej bedziesz musiala odebrac bagaz i przejsc przez odprawe customes ze swoimi walizkami. To moze tez zajac dobre 10 min czasem wiecej. Potem musisz nadac walizki na nastepny lot. Jak juz wyjdziesz z customs area to tam beda wszystkie stoiska na flight connection aby nadac bagaz i dostac nowy boarding pass na connecting flight jak go nie dostaniesz w warszawie. W zaleznosci na jakie linie masz bilet kupiony do seattle bedziesz musia jechc kolejka lotniskowa na terminal 1,2 lub 3 i tam przejsc przez security. Niestety godziny szczytu na lotnisku O'Hare sa prawie caly czas zwlaszcza w okresie letnim.

Jezeli teraz bys chciala przbookowac bilet zeby sie tym nie martwic mozesz zadzwonic do biura gdzie kupowalas bilet i zobaczyc czy ci zminia za darmo teraz? Jezeli nie za darmo to moga poprosic o doplate do zmiany biletu. Zadzwonic zawsze mozna :)

Nie stresuj sie wsyztko bedzie ok.

Aha i jeszcze jedno, niektorzy oficerowie moga wygladac nie mile i troche pokrzykiwac na ludzi. Czesto to sie zdaza. Ale sie tym nie martw tym i nie stresuj. Pamietaj tylko wyciagnij wszystkie niepotrzebne papierki z paszportu takie jak boarding pass itp (oni nie lubia jak im sie daje paszport ktory ma powsadzane inne rzeczy). Ja czesto trafiam na tych co krzycza i sa nie mili dla wszystkich ale jeszcze ani razu mi sie nie trafilo zeby byli nie mili dla mnie. I zawsze badz mila i sie usmiechnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że rozumiem aż połowę z tego xD

W każdym razie dzięki :) Zakładam, że i tak nie zdążę no bo nie dośc, że jestem żółtodziobem to do tego ja zawsze mam pecha xD

Moje połączenie to: Katowice Warszawa Chicago Seattle, Lot lot united airlines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że rozumiem aż połowę z tego xD

W każdym razie dzięki :) Zakładam, że i tak nie zdążę no bo nie dośc, że jestem żółtodziobem to do tego ja zawsze mam pecha xD

Moje połączenie to: Katowice Warszawa Chicago Seattle, Lot lot united airlines

Klaudiusz lotnisko to nie pustynia. Wszedzie sa znaki, strzalki, numery i wielkie tablice, ktore wyswietlaja informacje. Na lotnisku nie da sie zgubic. Sa tez punkty informacji. Moim zdaniem 1,5 h to bardzo malo czasu, ja bym sie starala ten drugi lot przebookowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...