Skocz do zawartości

Problem Z Umówieniem Na Rozmowę


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty zapłaciłaś pieniądze do biura, czy do ambasady?

Jeśli zapłaciłaś te 560 do biura, to oni powinni za Ciebie wpłacić na konto ambasady.

Faktura jest potwierdzeniem, że im zapłaciłaś, a nie że pieniądze wpłynęły tam, gdzie miały wpłynąć, czyli na konto ambasady.

A Tobie potrzebne jest potwierdzenie wpłaty na konto ambasady.

I teraz albo biuro odda Ci kasę, albo prześle/poda numer potwierdzenia wpłaty.

Bez tego nie umówisz się na rozmowę.

No bo jakie masz potwierdzenie, że opłata za wizę została dokonana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko płaciłam w biurze... jeżeli robiła przelew 2tyg temu to pieniądze musiały dojść, oczywiście o ile przelała na konto ambasady. Jutro pójdę i powiem, że albo potwierdzenie albo kasa, bo ileż można czekać... Już dziś chciałam to potwierdzenie to powiedziała, że jutro będzie szefowa to mi wydrukuje... Nie dość, że się im płaci praktycznie za 'nic' to jeszcze trzeba się domagać, żeby cokolwiek zaczęli działać... ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś i pytam pani czy załatwiła, a ona na to, że nie ma wglądu do księgowości a szefowa nie odbiera tel...to jej mówię, że wspominała pani wczoraj, że szefowa jutro będzie...powiedziała że szefowa teoretycznie powinna być codziennie, raz jest 10 min a raz pół dnia... a gdy spytałam o nr do niej to odparła, że niestety nie może mi udzielić :angry: powiedziałam, ze w pon, najpóźniej we wtorek muszę mieć to załatwione, jeśli nie to proszę o zwrócenie pieniędzy... Zapisała sobie na czerwono moje dane i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie problemów wspomnij coś o rzeczniku praw konsumenta i takie tam. ja miałam pare razy problemy w sklepach związane z reklamacją (co prawda nie na taką kwotę, ale to akurat nieważne bo jeżeli sprzedawca się do czegoś zobowiązuje a nie chce wykonać to jest to mocno nie fair) i na wspomnienie o rzeczniku albo lokalnej prasie zawsze sprawa była załatwiana od ręki albo na następny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...