charlesnyc Posted February 11, 2015 Report Posted February 11, 2015 Cześć, słuchajcie, składałem dziś podanie o wizę, wszystko szło gładko, doszedłem do momentu gdzie uzyskałem numer CGI i dokonałem przelewu, lecz była godzina 15, a przelewy wykonywane są do 14:30. A jak wiadomo, żeby przejść dalej i umówić się na spotkanie, muszę wpisać numer potwierdzenia (przelewu), którego jeszcze nie uzyskałem, i będzie dopiero jutro. I zamknąłem kartę, przecież nie zostawię komputera włączonego do jutra na tej stronie. Czy jutro, jak już będę miał potwierdzenie przelewu, i będę go chciał wpisać w to pole, to będzie taka możliwość, czy sesja wygasła bezpowrotnie, i uzyskam nowy numer CGI oraz będę musiał dokonać nowego przelewu i ciągnąć całą procedurę ect. Proszę o pomoc
ania_673 Posted February 12, 2015 Report Posted February 12, 2015 ten numer powinien wpisać się automatycznie
wojtekbp Posted February 22, 2015 Report Posted February 22, 2015 To nic, że zamknąłeś kartę, wyloguj i zaloguj się ponownie, będziesz widział czy przelew dotarł, wtedy będziesz mógł umówić się na spotkanie
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.