Jump to content

Podwójna Płatność?


Recommended Posts

Posted

Cześć, słuchajcie, składałem dziś podanie o wizę, wszystko szło gładko, doszedłem do momentu gdzie uzyskałem numer CGI i dokonałem przelewu, lecz była godzina 15, a przelewy wykonywane są do 14:30. A jak wiadomo, żeby przejść dalej i umówić się na spotkanie, muszę wpisać numer potwierdzenia (przelewu), którego jeszcze nie uzyskałem, i będzie dopiero jutro. I zamknąłem kartę, przecież nie zostawię komputera włączonego do jutra na tej stronie. Czy jutro, jak już będę miał potwierdzenie przelewu, i będę go chciał wpisać w to pole, to będzie taka możliwość, czy sesja wygasła bezpowrotnie, i uzyskam nowy numer CGI oraz będę musiał dokonać nowego przelewu i ciągnąć całą procedurę ect. Proszę o pomoc :(

  • 2 weeks later...
Posted

To nic, że zamknąłeś kartę, wyloguj i zaloguj się ponownie, będziesz widział czy przelew dotarł, wtedy będziesz mógł umówić się na spotkanie :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...