Skocz do zawartości

Internet Mobilny Usa


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, za tydzeń wylatuję do stanów (dokładnie Columbus, OH) będe robił sprawozdanie z Arnold Sports Festival.
I mam pytanie z jakiej śieci komurkowej najlepjej skorzystać jeżeli chodzi o internet mobilny w telefonie. Będe w stanach 5 dni ale przez ten czas będe wysyłał wiele zdjęć / filmików.
Więc chodzi mi o jak najwięskzy transfer , za możliwie najmniejszą cene oczywiśćie : )

Będe wdzięczny za wasze opinie i sugestie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam,

we wrześniu lecę do NY i mam pytanie jakiego operatora wybrać chodzi mi o prepaid sama karte sim, zalezy mi na polaczeniach jak i na internecie.

prosze o podanie operatora taryfe i gdzie owa kartę można nabyć, czy karte sim trzeba rejestrowac?

ostatni raz w usa byłem jakieś 10 lat temu ale to byly inne czasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

we wrześniu lecę do NY i mam pytanie jakiego operatora wybrać chodzi mi o prepaid sama karte sim, zalezy mi na polaczeniach jak i na internecie.

prosze o podanie operatora taryfe i gdzie owa kartę można nabyć, czy karte sim trzeba rejestrowac?

ostatni raz w usa byłem jakieś 10 lat temu ale to byly inne czasy :P

Witam

Moge polecic H2O Wireless, oczywiscie prepaid. Plany maja rozne, poszukaj na ich stronce i wybierz dla siebie najlepszy. Karte mozna kupic na ebay, mysle ze na allegro tez beda. Jesli nie to na miejscu dostaniesz :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...