Skocz do zawartości

Przewodniki


mandi

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeden z tych "przewodnikow"... - przyslali mi 2 lata temu. prawie zero konkretow, a jedynie tysiace reklam i kupony na znizki... ;-)

to jest cos w rodzaju "panoramy firm", gdzie przy nazwie atrakcji jest krociutki opis, no i to jest poprzeplatane reklamami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeden z tych "przewodnikow"... - przyslali mi 2 lata temu. prawie zero konkretow, a jedynie tysiace reklam i kupony na znizki... ;-)

to jest cos w rodzaju "panoramy firm", gdzie przy nazwie atrakcji jest krociutki opis, no i to jest poprzeplatane reklamami

Dziwne... bo mam takowy i uwazam, ze jest to bardzo cenna rzecz dla osoby, ktora sie wybiera konkretnie do NY. :roll:

Pytanie brzmialo "a jakies inne?" - to w tym "przewodniku" mozna znalezc aktualne godziny otwarcia miejsc zwiazanych z kultura, bardzo szczegolowe informacje na temat zwyczajow (np. jak "tipowac" w NY ;) ), dokladny kalendarz imprez (w Pascalu sie go nie znajdzie), informacje o transporcie, mapki, hotele, restauracje, czyli to wszystko co wypelnia takze tradycyjne przewodniki. I wiele wiele innych informacji. Natomiast faktycznie nie ma tam opisow muzeow, czy czegos takiego. Do tego pewnie wystarczy ow Pascal. :roll: Poza tym... kupony znizkowe to chyba raczej na plus, a nie jako "zarzut". :wink:

Jest tez taka ksiazka: John Gattuso "Kieszonkowy przewodnik: Nowy Jork od srodka"

83-7243-287-2.jpg ,

jest i grubsza: Steven Coher, Simon Fisher "Nowy Jork. Miasto i stan - przewodnik"

137733.JPG ,

jest w koncu przewodnik National Geographic "Nowy Jork - przewodnik"

83-89019-64-7.jpg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...