Skocz do zawartości

turystyczna, najpierw wysłać DS-156 czy dzwonic do ambasady?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:)

czy ktoś się orientuje w tej procedurze? Na stronie ambasady piszą że pierwszy krok to telefon w sprawie ustalenia terminu wizyty w ambasadzie, później dopiero wypełnianie papierów, a jeżeli tak jest to czy jest jakiś okres czasu w ciągu którego należy wysłać netem to DS-156???

dzięki wielkie za pomoc...

see yaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka jeszcze raz,  

czy ktos moze mi powiedzieć jak należy wypełnieć puste pola w DS-156, słyszałem że należy je obecnie wypełniać po polsku wpisując BRAK lub NIE DOTYCZY, ale nba samej górze jest zalecenie żeby stosować tylko język angielski i polskie fonty, nie przyjmuje również skrótu N/A (not available) ...co zatem tam trzeba wpisywać żeby było ok.....?  

Dzięki za pomoc:)  

pzdr...

Po polsku, bez polskich znaków  w puste miejsca wpisywałam "nie dotyczy" ; "brak" lub "nie mam" i było ok  Ewnetualne poprawki można nanieść odręcznie w kolejce przed ambasadą  

Pozrdowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups........nie zauważylam :D przepraszam Chomiczku za dodatkową prace ;) poprawię się :P

Wiolu, za co Ty mnie przepraszasz? :oops: To nie Twoja wina, o ile w ogole mozna rozpatrywac cos takiego w charakterze winy. :P Porzadek jednak musi byc...

Reszte uprzejmosci zalatwiajmy prywatnie. :smt030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna umówić od razu dwie osoby co najmniej, ja dzwoniłem z kolesiem i w ciągu doslownie 2 minut załatwilismy sprawę, najpierw ja sie umowilem a później dałem mu słuchawke i on się ustawił, ten sam termin i godzina....gość po drugiej stronie pełen konkret, nic nie przedlużał rozmowy tak jak słyszałem wcześniej że niby robią.....ale może tylko tak trafiłem....

pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna umówić od razu dwie osoby co najmniej, ja dzwoniłem z kolesiem i w ciągu doslownie 2 minut załatwilismy sprawę, najpierw ja sie umowilem  a później dałem mu słuchawke i on się ustawił, ten sam termin i godzina....gość po drugiej stronie pełen konkret, nic nie przedlużał rozmowy tak jak słyszałem wcześniej że niby robią.....ale może tylko tak trafiłem....

pozdro....

hmm czyli przy telefonie musi być ta druga osoba, bo jedna nie moze załatwić sprawy, tzn umówić jej ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...