Jump to content

O jaką wizę się ubiegać?


Recommended Posts

Witam

Chciałbym prosić użytkowników forum o informacje oraz radę odnośnie wyjazdu do USA. Jestem absolwentem studiów i otrzymałem ofertę pracy w USA (w tym kursy językowe i zawodowe). Chciałbym zapytać, o jaką wizę powinienem się starać lub, z jakiego programu skorzystać( znajomość języka angielskiego jedynie na poziomie komunikatywnym)?

Dziękuję za wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka - wiza J1, program Internship. :roll:

Ale do drugiego rzutu oka potrzeba troche wiecej informacji od Ciebie, jakie studia, kiedy skonczone, ile masz lat, co to za oferta, co to za kursy jezykowe i zawodowe? :?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedz.

Studia to politechnika, automatyka skończone w tym roku (gdyby czas od ukończenia studiów był dłuższy niż rok, czy miałoby to jakieś znaczenie?). Szkolenia odnośnie procesów oraz obsługi urządzeń automatyki stosowanych w tej firmie.

Link to comment
Share on other sites

gdyby czas od ukończenia studiów był dłuższy niż rok, czy miałoby to jakieś znaczenie?

Zalezy, ale mozesz uznac, ze nie mialoby to znaczenia.

Szkolenia odnośnie procesów oraz obsługi urządzeń automatyki stosowanych w tej firmie.

Czyli jestes typowym kandydatem na Internship. :DO ile nie ma jakichs przeciwskazan odnosnie Twojego wyksztalcenia, ale chyba nie ma. :oops:

Co dalej? Czy to powazna oferta? Oni sie tym zajma, czy Ty masz zalatwic sobie wize na wlasna reke? Kiedy mialbys wyjechac?

Link to comment
Share on other sites

Nie znam jeszcze wszystkich szczegółowych oferty ( dowiem się w najbliższym czasie), a co do przeszkód to może być zbyt słaba znajomość języka angielskiego. Mam też wizę turystyczną i byłem w USA czterokrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...