Skocz do zawartości

Na jaki program


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na jaki program wyjechać i z jakiego organizatora wyjazdu skorzystać jeżeli mam tylko maturę ???

Czy jest taka możliwość???

Ile to kosztuje???

Jaki są szanse???

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program H2B pozwala na wyjazd osobom, ktore ukonczyly 18 lat i maja co najmniej wyksztalcenie srednie.

Z jakiego organizatora skorzystac? Na razie z zadnego, bo nic nie wiadomo na temat H2B w kolejnym sezonie (liczonym od pazdziernika). Zreszta wybor dobrego organizatora to i tak kwestia szczescia...

Ile to kosztuje? Trudno na razie powiedziec, biuro Emakopol, ktore naprawde wyslalo ludzi na ten program, mialo bardzo wysokie wymagania finansowe, ale to ze wzgledu na ciekawe oferty (krupier...).

Jakie sa szanse? Skoro spelniasz wymagania, to znaczy, ze szanse w Ambasadzie sa powazne. Czesto sie zdarza, ze predzej tam dostaniesz (tryb przypuszczajacy: dostalbys) wize, niz w ogole wyjedziesz z rodzimym biurem - H2B jest jak do tej pory, niestety, bardzo slabo obslugiwane w naszym kraju. :D

Zagladaj na Forum, za kilka miesiecy powinno byc wiadomo wiecej, ja ten rynek obserwuje, bo sam jestem zainteresowany wyjazdem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to kosztowało w zeszłym roku???

Więcej niż 10tyś??

i ile trwa załatwienie formalności?

Rozumiem że dokumenty można złożyć dopiero w październiku??

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż 10tyś??

Hmm, musi sie tu pojawic dziewczyna, ktora wyjechala z Emakopolem, bo ja gdzies zawieruszylem tamta oferte :oops: ale mysle, ze lacznie z biletem, oplata za program, wizyta w Ambasadzie... bylo to ponad 10 tysiecy, tylko nie pamietam ile ponad...

i ile trwa załatwienie formalności?

Pierwsza grupa wyjechala na poczatku lutego...

Rozumiem że dokumenty można złożyć dopiero w październiku??

Wtedy gdy biuro zaczyna zapisy... Jesienia, ale nie wiem czy we wrzesniu, czy w pazdzierniku. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...