Skocz do zawartości

Czy moga mi cofnac wize, gdy zwolnili mnie z pracy ?


Rekomendowane odpowiedzi

jestem na WAT, mieszkanie mamy u pracodawcy - westgate resorts 360/ na osobe na miesiac. praca - housekeeping. zrobilismy pare imprez bylo glosno i za kazdym razem mielismy ostrzezenie, az w koncu zrobili nam 3 dni wolnego i 4 dnia powiedzieli: zwalniamy was i wracacie do domu. Czy to jest mozliwe ? Mamy juz social security number, mamy juz znalezione 2 inne prace i mieszkanie, moga nam cofnac wize ? czy mamy zadzownic do ciee w zwiazku z nowa praca ? prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga nam cofnac wize ?  

Pracodawca moze co najwyzej powiadomic Waszego sponsora, czyli CIEE, a owa fundacja zdecyduje co dalej z Wami zrobic. Byc moze Westgate Resorts nie doniesie na Was CIEE, ale tego nie wiemy. :roll:

czy mamy zadzownic do ciee w zwiazku z nowa praca ?

Moze nie dzwonilbym w zwiazku z nowa praca, ale zeby dowiedziec sie co robic w takiej sytuacji jak Wasza. I liczyl na wyrozumialosc CIEE. Trudno doradzic, zupelnie inaczej wyglada to zapewne z Waszej perspektywy - a moze pracodawcy nie bedzie sie w ogole chcialo powiadamiac CIEE?

Jedynym jednak rozsadnym rozwiazaniem wydaje sie byc nawiazanie kontaktu z CIEE i proba wyjasnienia problemu. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...