Skocz do zawartości

prosze o rade - jaka wiza ?


Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie , jestesm w tym roku na wizie J1 (na programie Campamerica ) ,w przyszlym roku tez chce jechac do USA , ale nie na camp , ani na zaden W&T , o jaka wize sie ubiegac , jesli chce pracowac (ale sama sobie znajde prace )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie  , jestesm w tym roku na wizie J1 (na programie Campamerica ) ,w przyszlym roku tez chce jechac do USA , ale nie na camp , ani na zaden W&T , o jaka wize sie ubiegac , jesli chce pracowac (ale sama sobie znajde  prace )

Są programy indywidualne.

Dostajesz pozwolenie o prace i na miejscu samemu szuka się jakiejs pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są programy indywidualne.

Dostajesz pozwolenie o prace i na miejscu samemu szuka się jakiejs pracy.  :)

:?: A mozesz cos wiecej o tym? :?:

Bo chyba masz na mysli mozliwosc wyjazdu na Work&Travel bez z gory okreslonego pracodawcy, ale to wciaz W&T - Karla napisala, ze nie chce uczestniczyc w tym programie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:  A mozesz cos wiecej o tym?  :?:

Bo chyba masz na mysli mozliwosc wyjazdu na Work&Travel bez z gory okreslonego pracodawcy, ale to wciaz W&T - Karla napisala, ze nie chce uczestniczyc w tym programie.  :)

Hmm jak to się dokładnie nazywa to nie wiem.

Jak byłem w biurze to można było sobie załatwić tylko samą wize J1.

I na miejscu szukać pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w biurze to można było sobie załatwić tylko samą wize J1.

I na miejscu szukać pracodawcy.

Ale to wciaz jest Work&Travel. :)

Karlo, nie ma takiej mozliwosci - albo zaplacisz za program polskiemu organizatorowi, albo... pozostaje Ci wiza turystyczna. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...