Skocz do zawartości

Daty wyjazdu na internshipa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Kiedy moge juz wyjechac do USA jezeli praktyki zaczynaja sie od 13 sierpnia a ubezpieczenie od 10. Jade na 13 miesiecy , czy moge juz wyjechac wczesniej np. 1 sierpnia bo Pani w Campusie powiedziala mi, ze okres pobytu w USA nie moze byc dluzszy niz 13 miesiecy, czy to prawda?? i w umowie jest napisane, ze moge maxymalnie 10 dni przed rozpoczeciem praktyk przyjechac, nie wiecie jak to sie ma w praktyce??

z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?? bo babka w moim biurze ze jak wykupilem pobyt na 13 miesiecy to nie moge byc ani dnia dluzej. Wiec teraz nie wiem, czy na pewno moge poleciec wczesniej?? i bede dluzej niz wykupione 13 miesiecy i czy na granicy w USA nie beda robic zadnych problemow??

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie internshipa otoz jade na ten program na 13 miesiecy - ubezpieczenie zaczyna mi sie 10 sierpnia 2005 a praktyki 13 i koncza sie 5 wrzesnia 2006 i planowany mam powrot 8 wrzesnia.  

Moje pytanie brzmi czy jak mam wykupiony program na 13 miesiecy ale nie wykupilem tego dodatkowego miesiaca na podrozowanie to czy moge np. jechac do Stanow np 1 sierpnia to bede wtedy dluzej niz wykupione 13 miesiecy, czy na granicy moge miec jakies problemy?? i czy mnie wpuszcza??  

z gory dzieki za pomoc  

Nie zakladaj kolenych watkow na ten sam temat - tutaj jeden otworzyles i wystarczy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...