Skocz do zawartości

W&t 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat co wybrać... W&T w Kalifornii (prawdopodobnie przez biuro IECenter) czy Camp... w tym roku będę się bronić (mgr) jednak zrobię to w listopadzie, po powrocie z USA, przed raczej się nie da zwłaszcza jeśli miałbym lecieć na W&T. Wiem, że na W&T trzeba więcej wyłożyć, słyszałem że co najmniej 10 000 zł. Wiadomo też, że większość tak naprawdę się zwraca, w przypadku Campa te zarobki podobno są niskie.

Chciałbym poznać Wasze zdanie, zwłaszcza temat tych "camp-ów" jest mi obcy, próbowalem co nieco się dowiedzieć ale fajnie by było zdobyć cenne informacje od osób, które już na tym programie były i mają coś do powiedzenia.. Na W&T mimo, że sam aplikuję, to wiem, że biuro stworzy później grupę na facebooku dla studentów, którzy tak jak ja - aplikują sami. I wiem, że lecimy później wszyscy razem. Natomiast nie wiem kompletnie jak wyglądają Camp'y. Jak od strony praktycznej wygląda praca na nich... Jeśli miałbym je wybrać, wybrałbym z pewnością rolę opiekuna.

 

Dzięki z góry za pomoc i przybliżenie tematu.

 

Pozdrawiam! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...