Skocz do zawartości

Czy odbiorą mi wizę...?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie...

posiadam wizę turystczną (ważna jeszcze przez 7 lat) byłam w Stanach 2 lata temu i chciałabym pojechać też w tym roku tyle że na Career Training... Wiąże się to z wydaniem zupełnie innej wizy.

W związku z tym mam pytanie co stanie się z wizą którą już mam? Anulują ją? Czy można mieć dwie wizy? Może łatwiej jest pojechać na turystyczną i zmieniać wszystko na miejscu? Orientuje się ktoś w takich przypadkach?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik dzięki za odpowiedź ! - uspokoiłeś mnie bardzo... :)

Chcę jechać na career bo na internship już się nie kwalifikuje ... ;) (jestem 2 lata po studiach)

Procedury papierkowe chce załatwiać przez Almatur (chyba że proponujesz coś lepszego? - jestem otwarta na propozycje) między innymi dlatego że można samemu szukać pracodawcy, a póki co to mi odpowiada najbardziej, gdyż jedynym miejscem w Stanach do którego mogłabym się przenieść na jakiś czas to San Francisco...

Jestem w trakcie kompletowania i tłumaczenia wszystkich możliwych dokumentów ze studiów i nie tylko i zaczynam poszukiwania!

Jedyne co mnie przeraża w tym programie to stos papierów, które musi wypełnić pracodawca, zastanawiam się tylko czy komuś się będzie chciało to robić...

Ale nie dowiem się jeśli nie spróbuję! :jezor:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...