Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Paszport Z Wizą. Ważne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W piątek pt. 05.08.16 dostałem wizę i opcje dostarczenia mam kurierem do domu. Moje pytanie brzmi: Jaki jest czas oczekiwania na kuriera z wizą? Nie ukrywam, że troszkę mi się spieszy, ponieważ już mam kupiony bilet samolotem do stanów w czwartek 11.08. Mam nadzieje że zdąży mi przyjść paszport z wizą do tego czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki niepotrzebny stres. :P

Generalnie taka jest zasada, ale czasem stres jest warty tanszych biletow. :) W wiekszosci moich o wize aplikacji mialem polowke lotu do USA, czyli lot do Polski jest pierwszy a do USA drugi, wiec i tak nic nie moglem zrobic. :) Staram sobie tylko przypomniec co wpisywalem w DS-160... chyba tak. Najwyzej bym wytlumaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedzi na moje pytanie dalej nie dostałem, bilet zamówiony i zamiast człowiekowi doradzić to najlepiej wytykać jego błąd... Który jest uzasadniony tym, że mam ograniczony czas i nie mam czasu na oczekiwanie na wizę a potem zajmować się sprawą biletu. Mam nadzieje, że do czwartku wiza dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedzi na moje pytanie dalej nie dostałem, bilet zamówiony i zamiast człowiekowi doradzić to najlepiej wytykać jego błąd... Który jest uzasadniony tym, że mam ograniczony czas i nie mam czasu na oczekiwanie na wizę a potem zajmować się sprawą biletu. Mam nadzieje, że do czwartku wiza dojdzie.

Przeważnie kilka dni. Zależy od oblężenia konsulatu. U mnie rozstrzal był 2-10 dni. 10 dni było w okresie świątecznym.

Mam wrażenie, że szybciej jest z odbiorem osobistym, bo paszport i tak pewnie zbiorczo trafi do biura najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...