Skocz do zawartości

Wiza H1B Bez Wykształcenia Wyższego Ale Z Chętnym Pracodawcą?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! nie spodziewałem się aż takiego odzewu :)

To już z grubsza wiem na czym stoję tzn na niczym :P

Uściślając nieco, pracuję regularnie jakieś 7 lat, ale jak wspomniałem głównie jako freelancer co pewnie też nie ma wielkiej wartości :) 6 ostatnich lat przy reklamach dla jednego z największych polskich reklamodawców co pewnie ktoś tam mógłby potwierdzić jeśli bym ładnie poprosił :) Wcześniej robiłem jeszcze różne zlecenia ale najczęściej to była drobnica + współpraca z małą agencją reklamową która może już nawet nie istnieć.

Moje "stanowisko" to raczej nie graphic designer - bardziej coś jak 3D graphic artist :) 3D generalist, motion designer, animator ( choć ostatnio tak dużo nie animuję jak kiedyś )

Studiowałem informatykę na uniwersytecie łódzkim ale tylko kilka miesięcy bo jak zobaczyłem jak sama informatyka tam wygląda to zwątpiłem i oszczędziłem sobie tego doświadczenia ( jakaś młoda kobieta, speszona i wystraszona ciągle się gubiła aż studenci ją poprawiali i pomagali a na zaliczenie pierwszego semestru - opis jeden funkcji edytora dos np kopiuj wklej :D no to były żarty a nie studia informatyczne, takich rzeczy uczyliśmy się w 4 klasie podstawówki.)

Potem jeszcze bardzo przyszłościowy kierunek marketing i zarządzanie :) szło mi nawet nieźle ale dość szybko sobie uświadomiłem,żę jak będę pracował w czymś związanym z tym czego się uczę to się wykończę przed 30-tką :) w międzyczasie pojaiwła się nowa opcja to szkoła Efektów specjalnych i anaimcji Drimagine z dyrektorem zdobywcą oskara Zbigniewem Rybczyńskim - którego nikt nie zna :) rzuciłem marketing i skuszony obietnicami pobiegłem do tej szkoły - okazało się że to roczny intensywny kurs a nie normalna szkoła np zajęcia od poniedziałku do soboty po nawet 10h dziennie + prace domowe :)

Więc jak widać studiowanie + doświadczenie również blado wygląda i raczej nic tutaj nie ugram z tą wizą, chyba że sobie kupię dyplom na bazarku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...