Skocz do zawartości

student f1 visa....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przebywam aktualnie w kalifornii na wizie j1 ale ani nie mysli mi sie wracac juz na jesien do domu. rozeznalem sie w opcjach jak moge zostac tu dluzej...h2b i f1. z tym ze ta pierwsza odpada ze wzgledu na czas zalatwiania. ale wlasnie sie zapisalem na intensywny kurs angielskiego tutaj, jak dobrze na wize f1. wiem ze w los angeles jest polski konsulat z wizami.. tylko czy zdaze zminic status przed koncem pazdziernika? ewentualnie w lutym wrocam na drugi semest.. prosze dobrych ludzi w temacie o pomoc.

kamillo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie zapisalem na intensywny kurs angielskiego tutaj, jak dobrze na wize f1. wiem ze w los angeles jest polski konsulat z wizami.. tylko czy zdaze zmienic status przed koncem pazdziernika?

Witaj! :)

Zapisales sie na kurs i co? Zaczales juz zalatwiac zmiane statusu?

ewentualnie w lutym wracam na drugi semestr...

Nie rozumiem tego zdania - wracasz do Polski, "ewentualnie" chcesz z Polski trafic do Stanow na drugi semestr? Lub co ma to stwierdzenie wspolnego ze staraniem sie o zmiane statusu? :?

Napisz co juz wiesz, co juz zrobiles i co masz zamiar zrobic...

http://www.prawoimigracyjneusa.com/wiza_f.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to czy bedac aktualnie w stanach na wize J1 waznej do konca pazdzernika zdaze zalatwic wszystko by dostac wize F1? w szkole powiedziano mi ze moze to byc trudne ale nie niemozliwe. semestr jesienny trwa od konca sierpnia do grudnia. zapisalem sie do szkoly i czekam na list zwrotny z aplikacja I20, wtedy tez dopiero zaczne zalatwiac zmiane statusu. ale nie wiem czy nie lepiej zaczac szkole w wiosennym semestrze pod koniec stycznia. tylko czy moge wtedy tu zostac? czytalem ze jezeli czeka sie na rozpatrzenie sprawy to tak..czy to prawda?

dziekuje

kamillo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...