Skocz do zawartości

wydruk potwierdzenia spotkania wizowego czy taki moze byc


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w złej grupie to przepraszam. 

Tak jak w tytule, chodzi o wydruk potwierdzenia spotkania wizowego. Bezpośrednio ze strony wydrukować nie mogłam, bo niestety moja drukarka źle drukuje, niewyraźnie. Więc wybrałam opcję wysyłki na meila. Niestety nie dostałam tego potwierdzenia w formie pliku pdf (a tak napisali), tylko w formie zwykłej wiadomości. I wydrukowałam to.  jest to w takiej formie, że najpierw jest imię nazwisko osoby do ktorej tego meila wyslalam, potem tak jak w meilu to: od,wyslano,do, temat, i "wiadomość oryginalna" czyli już ten meil który od nich dostałam czyli: "Gratulacje, spotkanie z konsulem zostało umówione z powodzeniem. Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się poniżej.

i później jest potwierdzenie zapisu na spotkanie - to się zmieściło na jednej stronie wydruku (ten wstęp z danymi meilowymi i to potwierdzenie)

Na drugiej kartce mam wydruk potwierdzenia opłaty wizowej i na stronie sie część instrukcji zmieściła,

Nie mogę inaczej wydrukować bo oni nie przysłali pliku PDF.

Wydruk potwierdzenia mam, więc w sumie chyba nie ma znaczenia, że to jest na dwóch kartkach osobno (jedna strona i jedna strona) i w takiej formie? Tak dostałam od nich emailem niestety :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, NioseWamPicie napisał:

Zawsze możesz zainstalować sobie np Primo PDF i wtedy jak dasz opcję 'drukuj' to pojawia Ci się on na liście jako drukarka i drukuje do .pdf (zapisuje jako pdf we wskazanej lokalizacji).

wypróbuję to ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...