Skocz do zawartości

Slubb z rezydentem


bax

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, siedze juz 2 miesiace, jestem tu na wizie J1, ale tak naprawde przyjechalam tu do mojego chlopaka, ktory jest na Zielonej Karcie. Chcialabym tu juz zostac bo zdaje sobie z tego sprawe ze jak juz wyjade to moga mnie juz wiecej nie wpuscic. Myslalam o szkole ale na nauke kredytowa (ktora ponoc jest wymagana zeby imigration zmienil mi status) jest juz za pozno, mamy sierpien a termin skladania dokumentow byl w lipcu :oops: Co sie stanie jak Immigration odmowi mi zmiany statutu? Czy moge cos wskorac slubem ze stalym rezydentem? Slyszalam ze nie, ze tylko slub z obywatelem jest tylko ok. Prosze, pomozcie mi co mam robic zeby tu zostac ?! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Na studia rzeczywiscie moze byc za pozno, ale mozesz sie zapisac do szkoly jezykowej. Znajdz taka szkole jezykowa ktora zalatwia wszystkie formalnosci zwiazane z wiza z USCIS tzn. wypelnia wszystkie potrzebne dokumenty i odsyla do urzedu imigracyjnego. Ty tylko podpisujesz papiery i czekasz na decyzje z USCIS. Nie wszystkie szkoly jezykowe tym sie zajmuja wiec przy wyborze szkoly nalezy o to zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...