Skocz do zawartości

miesiac dluzej na podroz..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum!

Przebywam wlasnie w stanach na work&travel. Mam wize wazna do pierwszego pazdziernika. W Polsce w firmie przez ktora zalatwialem powiedziano mi ze moge zostac jeden miesiac dluzej jak wykupie ubezpieczenie (4+1miesiac na podroz). Wylecialem 15 czerwca tak jak wpisalem we wniosku o wize, jednak byla ona juz wazna od 20 kwietnia, a otrzymalem ja dopiero w polowie maja... Bilet powrotny mam wykupiony na 24 pazdziernika. Jak sie to ma z terminem waznosci mojej wizy? Nie chce zrobic sobie problemow z wlotem do usa w przyszlosci.. Prosze bardzo o pomoc.

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

no to,to wiem,ze bede pracowac nielegalnie...a z tego moga wyniknac raczej chyba tylko same problemy:(....ciekawe czy to bedzie mialo jakies znaczenie,jesli bede pracowac nielegalnie powiedzmy teraz,a po jakims czasie wyjde za maz za obywatela USA?czy malzenstwo wymazuje takie "grzechy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to,to wiem,ze bede pracowac nielegalnie...a z tego moga wyniknac raczej chyba tylko same problemy:(....ciekawe czy to bedzie mialo jakies znaczenie,jesli bede pracowac nielegalnie powiedzmy teraz,a po jakims czasie wyjde za maz za obywatela USA?czy malzenstwo wymazuje takie "grzechy"?

Odpowiem Ci nieoficjalnie: zawsze mozesz pracowac bez sladu, czyli dostawac wynagrodzenie w gotowce...

A swoja droga... warto sie decydowac na malzenstwo dla papierow? Ach, chyba ze jestes jeszcze jedna Polka szczerze zakochana w Amerykaninie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...