Skocz do zawartości

kompletnie zaskoczony


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie moj przypadek jest calkowicie nienormalny, dostalem zaproszenie jakies 3 tyg temu i zwekalem z umowieniem sie z konsulem ma rozmowe bo chcialem sie czegos na temat wiz dowiedziec jak juz zadzwonilem to mam spotkanie 11 sierpnia a dalej jestem zielony sam niewiem czy chce tam jechac Jesli mozecie napiszcie jak sie tam ubrac jak zachowywac i takie najwazniejsze rzeczy, ktore sa potrzebne zeby dostac wize oki plisss !! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie moj przypadek jest calkowicie nie normalny dostalem zaproszenie jakeis 3 tyg temu i zwekalem z umowieniem sie z konsulem ma rozmowe bo chcialem sie czegos na temat wiz dowiedziec jak jzu zadzwonilem to mam spotkanie 11 sierpnia a dalej jestem zielony sam niewiem czy chce tam jechac Jesli mozecie napiscie jak sie tam ubrac jak zachowywac i takie najwarzniejsze rzeczy ktore sa potrzebne zeby dostac wize oki plisss !! :)))

Tu masz przykład:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=2575

Poczytaj forum tego jest naprawde sporo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj przypadek jest jak najbardziej normalny. A zrob to co podpowiedzial Ci nieoceniony Wtorek - przejrzyj Forum, o tym zostaly napisane juz niemal tomy! :)

Ewentualne pytania zadawaj w watku, ktory zostal Ci podsuniety lub w ktoryms z tych, ktore - mam nadzieje - znajdziesz poprzez wyszukiwarke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...